مدیر رادیو ایران:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32604

  مدیر رادیو ایران در ارزیابی عملکرد سال گذشته خود به فعالیت‌های بسیار و ساعات طولانی کار اشاره کرد و به این شبکه نمره ۱۹ را داد.

  به گزارش پارس حمید شیخ محمدی مدیر رادیو ایران درباره درباره عملکرد سال ۹۱ این شبکه رادیویی به خبرنگار مهر گفت: هر آنچه که در توان داشتم، به فکرم می رسید و از نظر جسمی و فکری در قدرتم بود، انجام داده و به کار بسته ام. همواره نیز از اولین ساعات صبح تا آخرین ساعات شب یعنی ساعت ۲۲ و ۲۳ کار کرده ام و هر آنچه به فکرم می رسید در جهت ارتقای رادیو ایران انجام دادم.

  وی افزود: در این سال جلسات متعدد همفکری با دوستان و همکاران داشته ام و از برگزاری جلسه با برنامه سازان و جلسات بررسی و ارزیابی و طرح و برنامه و… غافل نشده ام.

  مدیر رادیو ایران تصریح کرد: من همیشه هر آنچه را با علم امروزی یاد گرفته و مطالعه کرده ام با تجربیات چندین ساله داخل و خارج از کشور، به کار بسته ام.

  شیخ محمدی درباره نتایج این زحمات اظهار کرد: آنچه جمع بندی ها در حوزه معاونت صدا نشان می دهد این است که از کار رادیو ایران رضایت وجود دارد و رادیو ایران در بسیاری از عرصه ها رتبه اول را به دست آورده است.

  این مدیر رادیویی در پاسخ به اینکه چه نمره ای به رادیو ایران می دهد، گفت: نمره ۱۹ را به رادیو ایران می دهم. به این دلیل که کوتاهی نکرده ام و زمان بیش از این وجود نداشته است که بخواهم کاری انجام دهم.

  ایران سال آنچه چیزی مدیر ساعات رادیو نمره عملکرد نگذاشته

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها