• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32559

  مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه خدمات رسانی ناوگان تاکسیرانی در تعطیلات نوروز به قوت خود باقی می ماند گفت: برنامه ریزیهای لازم صورت گرفته است و با شیفت بندی برای تاکسیها تلاش کرده ایم تا در حد نیاز تاکسیها در سطح شهر حضور داشته باشند و به شهروندان در این ایام خدمات رسانی کنند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، میثم مظفر با بیان این مطلب اظهار کرد: شیفت بندی برای تاکسی ها صورت گرفته است و تمامی تاکسیها از گردشی و خطی گرفته تا تاکسیهای تفلنی در ایام نوروز آماده خدمات رسانی به شهروندان خواهند بود.

  وی ادامه داد: علاوه بر خدمات رسانی معمول تاکسی ها، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا تعدادی از تاکسی ها به صورت ویژه در پایانه ها و ورودی های تهران مستقر می شوند تا نسبت به خدمات رسانی به مسافرانی که وارد تهران می شوند اقدام کنند.

  مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین در ایام نوروز به برگزاری تورهای تهران گردی کمک خواهد کرد تا شهروندان و مسافرانی که در تعطیلات نوروز در پایتخت به سر می برند بتوانند به راحتی از نقاط دیدنی شهر بازدید کنند.

  وی همچنین در خصوص خدمات رسانی تاکسیرانی در روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) گفت: خدمات رسانی ویژه ای توسط ناوگان تاکسیرانی در این روز صورت خواهد گرفت و ضمن فعال بودن تاکسیها در ۷۰۰ خط تاکسیرانی، خدمات رسانی ویژه به مراکز تفریحی و گردشگری پایتخت صورت خواهد گرفت.

  اجتماعی و فرهنگی ایام نوروز پایتخت تاکسی تعطیلات نوروز خدمات رسانی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران شهرداری تهران گردشگری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها