• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32514

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به تردد ۴۶ میلیون وسیله نقلیه از ۲۵ اسفند تاکنون، گفت: بیش از ۱۷ میلیون و ۱۴۳ هزار و ۹۸۳ نفر از طریق حمل و نقل عمومی جاده ای جابجا شدند.

  به گزارش پارس به نقل خبرنگاراجتماعی خبرگزاری تسنیم، شهریار افندی زاده اظهار داشت: متوسط تردد روزانه ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو بوده است که بیشترین تردد در محورهای تهران-کرج، کرج-قزوین، تهران-قم، مرودشت-شیراز صورت گرفت.

  وی با بیان اینکه استان های البرز، مازندران، گیلان، تهران، فارس و خراسان رضوی بیشترین تردد وسایل نقلیه را داشتند، گفت: امروز محورهای چالوس - کندوان، تهران - قم، هراز، کرج - قزوین و رشت با ترافیک نیمه سنگین روبرو هستند اما در دیگر جاده ها ترافیک روانی در حال انجام است.

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۷ میلیون و ۱۴۳ هزار و ۹۸۳ نفر از طریق حمل و نقل عمومی جاده ای جابجا شده اند، بیان کرد: امسال ۱۸ هزار و ۲۰۰ اتوبوس و ۳۳ هزار مینی بوس و ۳۴ هزار سواری برون شهری در جاده های کشور جابجا شدند که بیشترین جابجایی مسافر با ۴۲ درصد سهم اتوبوس بوده است.

  افندی زاده تصریح کرد: سهم مینی بوس ۳۷ درصد و سهم سواری ها ۲۱ درصد بوده است همچنین بیشترین مسافر از تهران خارج شدند و پس از آن استان های مازندران و خراسان رضوی بیشترن خروج مسافر را داشته اند.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد کمترین خروج مسافر را داشته است، گفت: مسافران می توانند با استفاده از سامانه www. iran۱۴۱. com و یا تلفن گویای ۱۴۱ از آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها مطلع شوند.

  اتوبوس استان کهگیلویه و بویراحمد ترافیک جاده حمل و نقل عمومی راهداری و حمل و نقل جاده قم معاون وزیر راه و شهرسازی وسیله نقلیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها