• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32490

  قسمت دوم انیمیشن «من نفرت‌انگیز» تابستان امسال منتشر می‌شود. استیو کوگان در این انیمیشن به جای سیلاس رئیس دسته ضد تبهکاری صحبت می‌کند.

  به گزارش پارس به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، یک تریلر جدید برای انیمیشن « من نفرت انگیز۲» منتشر شد. استیو کارل، میراندا کاسگروو و راسل برند تمام تلاش خود برای ساخت انیمیشن من نفرت انگیز را آغاز کرده اند.

  در این انیمیشن استیو کوگان به جای شخصیت سیلاس رئیس دسته ضد تبهکاری صحبت می کند و کریستین ویگ هم با یک نقش جدید به عنوان لوسی وایلد به عنوان دستیار او به این مجموعه پیوسته است.

  در این انیمیشن گرو، تبهکار حرفه ای که استیو کارل جای او صحبت می کند، از گذشته خود برگشته و تمایلی به انجام کارهای تبهکارانه ندارد. او به گروهی کمک می کند تا یک تبهکار جدید در شهر را شکست دهند. گرو در انیمیشن « من نفرت انگیز۲» با چالش های والدین برای تربیت کودکان امروز خود با نام های مارگو، ادیث و اگنس در مقابل انواع فسادها مواجه می شود.

  « من نفرت انگیز۲» ساخته یونیورسال پیکچر و ایلومینیشن اینترتینمنت در تابستان امسال منتشر می شود. بخش اول این انیمیشن که در سال ۲۰۱۰ ساخته شد فروشی بالغ بر ۵۴۰ میلیون دلار داشت.

  انیمیشن تربیت کودکان دلار والدین نفرت صحبت پیوست استیو انگیز۲ کوگان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها