• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32487

  روز گذشته دیزنی از انیمیشن کوتاهی رونمایی کرد که نوید سری انیمیشن های کوتاه این کمپانی مطرح را داد. این انیمیشن زبانی فرانسوی دارد و نام آن هست: Croissant de Triomphe.

  به گزارش پارس به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، این انیمیشن ها قرار است در فضای کارتون های میکی ماوس ۱۹۳۰ باشد و هر اپیزود آن در شهری اتفاق می افتد. این سری قرار است ۱۹ قسمت باشد و فعلا حضور شهرهای پاریس، نیویورک، پکن، توکیو، ونیز، سانتا مونیکا و رشته کوه های آلپ (سوییس و اتریش) ، مشخص شده است. پل رادیش که سابقه انیمیشن سازی اش به آزمایشگاه دکستر و پاورپاف گیرلز می رسد به عنوان تهیه کننده و کارگردان این کارتون ها را خواهد ساخت.

  قسمت اول این سری که در پاریس روایت می شود، علی رغم زبان فرانسوی اش داستان ساده ای دارد که همین باعث برقرار کردن ارتباط با مردم تمام دنیا خواهد شد. بسیاری از بخش های توریستی شهر پاریس در این انیمیشن قابل دیدن است. از کافه های معروف کنار خیابان این شهر تا رود معروف سن، کلیسای نوتردام، برج ایفل، اتوال و خیابان شانزه لیزه و حتی کاخ الیزه با حضور افتخاری سیندرلا قرار است در این سری کارتون ها میکی، مینی ماوس، دیزی، دانلد داک، گوفی و پلوتو به فراخر داستان حضور یابند و از دیگر کاراکترهای دیزنی هم به عنوان مهمان استفاده شود.

  خیلی ها این پروژه را با سری کلاسیک فانتزیا مقایسه می کنند. چرا که از ۱۹۸۰ به این سمت کاراکتر میکی ماوس فقط سه بار حضور رسانه ای داشته و عملا کودکان امروزی تصویری از این موش ندارند و اهل رسانه معتقدند مشابه کاری که دیزنی با فانتزیا انجام داد، با این پروژه هم انجام خواهد شد تا بار دیگر کاراکتر در حاشیه قرار گرفته دیزنی شهرت قبلش را بازیابد.

  دیزنی که از مراسم اسکار هشتاد و پنجم دسته پر بازگشت، با انیمیشن های" شجاع" و" خبرنگار" دو جایزه اسکار را از آن خود کرد. " خبرنگار" نام انیمیشن کوتاهی بود که در بخش اسکار بهترین انیمیشن کوتاه سال مجسمه طلایی را از آن دیزنی کرد و حالا همگان توقع بیشتری از کارهای کوتاه دیزنی هم دارند. پخش ادامه سری مذکور ۲۸ ژوئن، آغاز می شود.

  اتریش الیزه انیمیشن برج پکن رسانه کودکان مجسمه موش نیویورک
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها