• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32477

  در تصادفات اولین روز سال ۹۲ هجری شمسی در کشورمان ۷ نفر کشته و ۲۸ نفر مجروح شدند

  به  گزارش پارس رئیس مرکز کنترل و فرماندهی راهور ناجا از کشته شدن ۲ نفر و مصدومیت ۱۶ نفر دیگر در حادثه واژگونی اتوبوس در استان اصفهان خبر داد و به فارس گفت: ساعت ۴: ۵۵ بامداد امروز پنجشنبه در ورودی شهر اصفهان روی پل شریعتی بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۶ نفر مجروح شدند.
  سرهنگ رضا سلبی در ادامه گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده اتوبوس ولوو اعلام شده است.

  ۱کشته و ۴ مجروح در حادثه برخورد کامیون و ۲ دستگاه پژو
  سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل و فرماندهی راهور ناجا از کشته شدن یک نفر و مصدومیت ۴ نفر دیگر بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با دو دستگاه پژو ۴۰۵در استان اصفهان خبر داد و به فارس گفت: در ساعت ۴: ۰۰ بامداد امروز پنجشنبه در کیلومتر ۱۶ جاده اصفهان به شیراز براثر برخورد یک دستگاه کامیون ایسوزو با دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵، یک نفر جان خود را از دست داد و ۴ نفر مجروح شدند.
  وی در ادامه افزود: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده کامیون ایسوزو و عدم توجه به جلو از جانب راننده یکی از پژو ها اعلام شده است.

  تصادف در محور شیراز - اصفهان و ۶ مجروح
  حادثه رانندگی در محور شیراز - اصفهان۶ مصدوم برجا گذاشت.
  خانم ده بزرگی مدیر روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس به واحد مرکزی خبر گفت: در این سانحه که بر اثر برخورد ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و وانت نیسان روی داد، ۶ نفر از سرنشینان ۲ خودروی پژو مجروح و با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
  پلیس راه استان فارس علت این سانحه را رعایت نکردن فاصله طولی و بی توجهی راننده خودروی وانت نیسان به سمت جلو اعلام کرد.

  ۲ کشته در سانحه رانندگی محور اردستان – نایین
  واژگونی خودرو در محور اردستان - نایین ۲ کشته برجای گذاشت.
  فرمانده انتظامی شهرستان اردستان به واحد مرکزی خبر گفت: دراین حادثه که امروز پنجشنبه اتفاق افتاد، بر اثر واژگونی پژو راننده و یکی از سرنشینان آن در دم جان باختند و ۲ سرنشین دیگر به شدت مجروح شدند.
  سرهنگ صالحی پور علت حادثه را بی توجهی راننده به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کرد.

  ۱کشته در تصادف محور شیراز – بوشهر
  تصادف در محور شیراز - بوشهر یک کشته برجا گذاشت.
  رئیس پلیس راه استان فارس به واحد مرکزی خبر گفت: در این سانحه که بر اثر برخورد خودروی پژو ۲۰۶ و پراید روی داد، سرنشین خودروی پراید در دم جان باخت.
  سرهنگ احمدی علت این سانحه را انحراف به چپ خودروی پژو ۲۰۶ اعلام کرد.

  ۱کشته در سانحه رانندگی محور شوشتر - دزفول
  حادثه رانندگی در محور شوشتر – دزفول ۱ کشته برجای گذاشت.
  به گزارش واحد مرکزی خبر، در این حادثه که بامداد امروز پنجشنبه به علت واژگونی یک دستگاه وانت مزدا در کیلومتر ۵۹ مسیر شوشتر - دزفول روی داد، سرنشین ۴۵ ساله وانت مزدا جان خود را از دست داد.
  سرهنگ قدرتی رئیس پلیس راه خوزستان علت این حادثه را بی احتیاطی راننده و خستگی و خواب آلودگی وی اعلام کرد.

   

  اتوبوس بیمارستان پلیس راه استان تصادف خستگی و خواب آلودگی رئیس پلیس راه استان رئیس مرکز کنترل و فرماندهی راهور مدیر روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیسان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها