• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32472

  رئیس اداره راه و شهرسازی محور هراز با اشاره به تداوم تردد مسافران از تهران به شمال گفت: هم‌اکنون ترافیک محور هراز در بیشتر نقاط ‌سنگین است.

  به گزارش پارس علی نوری پور دقایقی قبل در گفت وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: هم اکنون تردد خودورها در بیشتر مناطق محور هراز به کندی صورت می گیرد.

  وی افزود: مسیر پل لاسم تا منطقه گزنگ که حدود ۲۰ کیلومتر از محور هراز را به خود اختصاص می دهد با ترافیک بسیار سنگینی روبرو است.

  نوری پور تصریح کرد: بیشتر نقاط این محور با ترافیک نیمه سنگین و سنگین روبرو است.

  رئیس اداره راه و شهرسازی محور هراز با تأکید بر محدودیت های ترافیکی و ممنوعیت ماشین های سنگین و کامیون ها در این محور یادآور شد: بیش از ۸۰ درصد ترددها از پایتخت کشور به سمت شمال است تا هموطنان ما از مواهب طبیعی و آب و هوای استان مازندران و دیگر استان های شمال در تعطیلات نوروزی بهره بگیرند.

  وی با بیان اینکه طی چند روز گذشته در این محور تصادف منجر به فوت نداشتیم، گفت: با توجه به افزایش زیاد حجم تردد تصادفاتی را در این محور شاهد هستیم که در برخی مواقع با جراحتی همراه است.

  نوری پور با اشاره به وضعیت مطلوب و شرایط جوی منطقه لاریجان مازندران اذعان داشت: هم اکنون هوای بخش لاریجان و محور شریانی هراز صاف و بهاری است که این امر خود موجب ترغیب مسافران و گردشگران به این منطقه کوهستانی و زیبای کشور می شود.

  این مسئول در پایان از مسافران نوروزی خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت حق تقدم، عدم سبقت غیرمجاز، گوش سپردن به دستورات مأموران نیروهای انتظامی، راهداران و پلیس راه سفر خوب و خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

  اداره راه و شهرسازی استان مازندران پایتخت پلیس راه ترافیک تصادف تعطیلات نوروزی رعایت قوانین و مقررات مسافران مسافران نوروزی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها