• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32459

  بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، طی روزهای پنجشنبه و جمعه (اول و دوم فروردین ماه) نیمه شرقی خلیج‌فارس مواج بوده و در برخی نقاط جنوب غربی کشور، باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست. همچنین روز شنبه سواحل شمالی کشور افزایش دما محسوس خواهد بود.

  به گزارش پارس به نقل از سرویس « محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی، یک سامانه بارشی در دو روز آینده از نیمه جنوبی کشور عبور می کند، بر این اساس روز پنجشنبه (امروز) دامنه های جنوبی زاگرس، جنوب مرکز کشور، دامنه های مرکزی و شرقی البرز و به تدریج در شرق کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی با وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

  این شرایط برای روز جمعه در نواحی مرکز، شرق و جنوب شرق کشور وجود دارد. همچنین روز جمعه بارش در استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی شدت بیشتری خواهد داشت.

  گفتنی است از اواخر روز جمعه فعالیت بارشی در این مناطق پایان می یابد و در این دو روز در برخی از نقاط این استان ها وزش باد شدید رخ خواهد داد.

  بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، استان تهران امروز آسمان ابری تا نیمه ابری دارد و در روز جمعه با افزایش ۲ درجه ای دمای هوا در گرم ترین ساعت به ۲۲ درجه و در کمترین دما به ۱۱ درجه بالای صفر می رسد و آسمانی صاف خواهد داشت. همچنین در روز شنبه نیز پایتخت هوای صاف تا کمی ابری را خواهد داشت.

  به گزارش ایسنا، بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز بوشهر با ۲۳ درجه بالای صفر گرم ترین شهر و چهارمحال و بختیاری با منفی ۱ درجه سردترین شهرهای کشور بودند.

  استان تهران پایتخت چهارمحال و بختیاری خلیج فارس دانشجویان ایران رعد و برق سازمان هواشناسی گرد و خاک محیط زیست وزش باد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها