• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324454

  در مناسبت‌هایی مثل پیاده روی اربعین، امکان عدم رعایت نکات بهداشتی توسط زائرین در مسیرهای پیاده روی وجود دارد، به همین منظور تیمی از کارشناسان خبره مبارزه با بیماری‌ها را جهت مراقبت و پایش برنامه‌های کنترل بیماریها و نیز آموزش همگانی به عراق اعزام کردیم.

  به گزارش پارس،به نقل از مشرقمعاون مرکز پزشکی حج و زیارت از اعزام 20 نفر از کارشناسان مبارزه با بیماریها به منظور مراقبت و پایش برنامه‌های کنترل بیماری‌ها برای اولین بار به عراق خبر داد.

  دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به اینکه پیشگیری از ابتلاء به بیماری‌ها در ارتقای سطح سلامت به عنوان مساله‌ای مقدم بر درمان اهمیت زیادی دارد گفت: در مناسبت‌هایی مثل پیاده روی اربعین، امکان عدم رعایت نکات بهداشتی توسط زائرین در مسیرهای پیاده روی وجود دارد، به همین منظور تیمی از کارشناسان خبره مبارزه با بیماری‌ها را  جهت مراقبت و پایش برنامه‌های کنترل بیماریها و نیز آموزش همگانی به عراق اعزام کردیم.

  نوآوری در خدمات بهداشتی و درمانی اربعین

  وی در گفتگو با مشرق خاطر نشان کرد: پیشگیری ارزانتر و راحت تر از درمان است است.

  کولیوند در خاتمه گفت: در پایان این سفر معنوی و گردهمایی بزرگ جهان تشیع، با گردآوری و تجزیه و تحلیل آمار بیماری‌ها، گزارشی تنظیم و ضمن تدوین و آماده سازی کتابی در این خصوص به مقامات ذیصلاح نیز تحویل داده خواهد شد.

  بهداشتی و درمانی پیاده روی جهان درمان عراق
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها