• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32445

  بن ویتلی، کارگردان فیلم مستقل موفق «فهرست کشتار» سریال «جاده ابریشم» را برای شبکه اچ‌بی‌او می‌سازد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین بن ویتلی که کارگردان فیلم های مستقلی مثل « پایینِ بالکن» و فیلم بسیار موفق و بسیار خونین « فهرست کشتار» است نویسنده و کارگردان سریال « جاده ابریشم» برای شبکه اچ بی او است، سریالی تریلر که داستان ارژینالش را ویتلی به سبک و سیاق سریال « زندانی» می نویسد.

  درمورد داستان این سریال خبری منتشر نشده اما گفته می شود « جاده ابریشم» نام یک بازار سیاه آنلاین است و اجناسی که آنجا مبادله می شود اغلب قاچاق و غیرقانونی هستند. سریال « زندانی» در سال ۲۰۰۹ تولید شد، این سریال کوتاه داستان یک مامور بود که ربوده می شود و به شهری کوچک و ناآشنا به نام « ویلج» فرستاده می شود، جایی که حوادثی غریب در انتظارش است. با توجه به پیشینه ویتلی انتظار می رود « جاده ابریشم» سریالی هیجان انگیز، خونین و معمایی باشد.

  سریال یک گروه بزرگ تهیه کننده و مدیرتولید دارد از همکاران قدیمی ویتلی یعنی ایمی جامپ و اندی استریک گرفته تا بردی فیشر، لائیتا کاروگریدیس و جیزم وندربلیت.

  همکاری ویتلی با شبکه اچ بی او او را از روزهای شلوغش در سینما دور نمی کند، او فیلم « زمینی در انگلستان» را که داستانش در روزهای جنگ داخلی می گذرد، آماده اکران دارد و درحال مهیا کردن شرایط ساخت فیلم عظیم و اکشن و علمی خیالی « Freak Shift» است. آخرین فیلم به نمایش در آمده از ویتلی « Sightseers» بود که سال ۲۰۱۲ در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد.

  بن ویتلی یکی از کارگردان های نسل جدید سینمای انگلستان است که خیلی سریع خود را به عنوان یک کارگردان متفاوت معرفی کرد. او کارش را با تلویزیون شروع کرد اما این فیلم « فهرست کشتار» بود که موجب شهرت این کارگردان جوان شد، « فهرست کشتار» داستان یک فرقه خطرناک و تشنه خون را روایت می کرد و فضاسازی غریب ویتلی بیش از هر چیزی مایه شهرت این کارگردان شد.

  ویتلی در « Sightseers» موفق شد نشان دهد قادر به روایت یک داستان عاطفی و بدون خونریزی هم هست و باید دید در سریال « جاده ابریشم» چه کار می کند.

  فهرست دیگر عوامل سریال به زودی منتشر می شود.

  تلویزیون جاده جشنواره فیلم کن جنگ درآمد ساخت فیلم قاچاق raquo laquo سریال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها