• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324434

  رئیس پایانه مرزی مهران گفت: تا کنون بیش از 6 هزار و 500 زائر از مرز مهران عبور کردند و در حال رایزنی با کشور عراق برای عبور زائران با کارت ملی هستیم.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمدی رئیس پایانه مرزی مهران با بیان اینکه تا کنون بیش از 6 هزار و 500 زائر از مرز مهران عبور کردند، گفت: هیچ گونه اتباع خارجی حق تردد از مرز مهران را ندارند و تنها مسیر برای تردد این افراد مرز چزابه است.

   

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توان مانند سال گذشته با کارت ملی از مرز عبور کرد، افزود: در حال رایزنی با کشور عراق هستیم و این موضوع هنوز مورد تأیید نیست.

   

  گفتنی است، عده‌ زیادی با شایع پراکنی ها به سمت مهران حرکت کردند اما به دلیل نداشتن روادید، عوامل انتظامی و مرزی مانع از عبور آنان شدند، البته هنوز اینکه مرزها به طور کامل باز شوند دور از ذهن نیست.

   

  برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

   

  انتهای پیام / 
  ذهن عراق ملی کارت مرز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • نوه حضرت آدم
   پاسخ

   اینکه ادعا کنیم امام حسین را دوست داریم وکاری جز گرفتن دلار برای خروج از ایران به عراق و ورود در عراق ازایران این شهید همیشه مظلوم را در ایام اربعین او جواب مادرش را چگونه دولت های ایران وعراق میدهند ؟ برای تولدش 2 ساعت تعطیل نمیکنند اما برای شهادتش 3 روز تعطیل است دو روز تاسوعا وآشورا ویک روز اربعین او آ یا دلار گرفتن از زایر او اینقدر اهمیت دارد؟؟؟

  • دخترخوب
   پاسخ

   نه تورو خدا با کارت ملی نباید بشه اینجا مرزه همینجوریشم امنیت مون با خداست اگه ویزا رو بردارین ممکنه چندتا از اون داعشی های سگ هم بین زائرای آقا خودشونو جا بدن اونوقت فکرکردین چی میشه؟؟؟؟تازه ماهایی که توی شهرهای مرزی زندگی میکنیم هم هستیم که آرامشمون بهم میخوره ترس می افته توی دلمون.

   • ناشناس

    آخه دختر خوب پس بچه های سپاه و اطلاعات و بسیج دیگه واسه چی اونجان؟ داعشی بخاد مرز بیاد مطمئن باش وارد مرز نشده خیلی آروم و بی سروصدا چشماش رو میبندن و دستگیرش میکنن ومن و شما تا چندوقت بعدش هم متوجه نمیشیم. سلامتی اونایی که الآن به هر طریقی دارن این امنیت رو تامین میکنن صلوات...

  • ناشناس
   پاسخ

   برای اینکه در آمار رکورد بزنید زیر حرف خودتان میزنید آنوقت مردم کی حرف شما را قبول کنند آخر عاقل سال آینده دیگه هیشکی ویزا نمیگیره.
   چقدر روز گذرانید شما.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها