• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32418

  مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به گزارش‌های ارائه شده، شب گذشته مبادی ورودی مشهد به ویژه جاده نیشابور به مشهد و قوچان به مشهد شاهد ترافیک سنگینی بود.

  به گزارش پارس محمدحسین احمدی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: با توجه به این که ریاست ستاد تسهیلات زائران خراسان رضوی بر عهده استاندار خراسان رضوی است، در این راستا معاونت انتظامی این ستاد نیز بر عهده دفتر امنیتی و انتظامی استانداری است.

  وی افزود: در سال ۹۱ این معاونت اقدامات بسیار گسترده ای را برای ایجاد زیرساخت های رفاهی و امنیتی زائران انجام داده و در حال حاضر نیز فضای مناسب برای حضور هرچه بیشتر زائران بارگاه منور رضوی در خراسان رضوی حاکم است.

  به گفته وی با توجه به هم مرز بودن خراسان رضوی با دو کشور افغانستان و ترکمنستان، نظارت ها بر مرزهای استان تشدید شده است.

  احمدی با اشاره به ترافیک سنگین در مبادی ورودی پایتخت معنوی ایران گفت: در شب گذشته مبادی ورودی مشهد به ویژه جاده های نیشابور به مشهد و قوچان به مشهد شاهد ترافیک سنگینی بود.

  مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی در خاتمه گفت: برای برقراری هرچه بیشتر امنیت در سطح جاده های استان، راهنمایی و رانندگی اقدام به جذب ۲۰۰ هزار پلیس یار کرده است که اقدامی بسیار خوب در راستای فرهنگسازی رانندگی صحیح محسوب می شود.

  افغانستان ایران پایتخت ترافیک تسهیلات زائران خراسان رضوی جاده جاده های استان خراسان رضوی راهنمایی و رانندگی مشهد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها