• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32393

  مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در ایام نوروز هم این مرکز به صورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود، گفت: در این ایام به ویژه ورودی و خروجی‌های شهر به وسیله دوربین‌های نظات تصویری تحت نظارت و کنترل قرار خواهند داشت تا در صورت بروز هرگونه حادثه به سرعت نسبت به اعزام نیروهای امدادی و پلیس اقدام شود.

  به گزارش پارس به نقل از سرویس « شهری» ایسنا، مهندس همایون فتاحی اظهار کرد: مرکز کنترل ترافیک به صورت ۲۴ ساعته در ایام نوروز فعال خواهد بود، اما با توجه به کاهش ترافیک تهران در این ایام، پرسنل این مرکز به صورت شیفتی حضور خواهند یافت.

  وی تصریح کرد: تمامی ورودی و خروجی های شهر تهران توسط دوربین های نظارت تصویری تحت نظارت و مدیریت قرار دارد و در صورت بروز هر گونه حادثه در این ایام به سرعت نسبت به اعزام نیروهای امدادی و پلیس اقدام خواهد شد.

  فتاحی تاکید کرد: سیستم نظارت تصویری علاوه بر نقاط مختلف شهر، در اطراف شهر تهران نیز ایجاد شده است و به طور کامل می توانیم بر وضعیت ترافیک، ترددها و حوادث پایتخت نظارت داشته باشیم.

  وی خاطر نشان کرد: تمامی ورودی و خروجی های تهران به سیستم تردد شمار مجهز شده اند و به طور دقیق مشخص خواهد شد که در این ایام چه تعداد خودرو به تهران وارد و یا از آن خارج شده اند.

  ایام نوروز پایتخت ترافیک خودرو دوربین شهر تهران شهرداری تهران کنترل ترافیک تصویری نظارت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها