• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32381

  معاون عملیات پلیس راه ناجا با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور و همچنین تصادفات جاده‌ای، از بارش برف و باران در جاده‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کرمان خبر داد.

  به گزارش پارس رهنگ صمد اسفندیاری در گفت وگو با خبرنگار « شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، گفت: استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کرمان در کلیه محورها با بارش باران همراه است. همچنین در استان اصفهان محور سمیرم به شهررضا و محور دامنه، بارش خفیف برف گزارش شده است.

  وی افزود: در ابتدای محور کرج چالوس و آزادراه تهران قم، محدوده عوارضی تا فرودگاه و جاده هراز قبل از امامزاده هاشم (ع) ، ترافیک نیمه سنگین است، اما در سایر جاده ها ترافیک روان و عادی است.

  معاون عملیات پلیس راه ناجا درباره تصادفات ۲۴ ساعت گذشته نیز گفت: در آزاد راه قزوین زنجان کیلومتر ۸۰ برخورد یک پژو ۴۰۵ با یک دستگاه تریلر هوگو در ساعت ۹: ۴۵ فوت دو تن و مجروح شدن دو تن دیگر را به همراه داشت که علت اصلی این تصادف، عدم توجه راننده ۴۰۵ به جلو گزارش شده است.

  به گفته وی، همچنین در خراسان جنوبی کیلومتر ۲۵ محور قاین به گناباد، واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در ساعت ۵: ۵۰ منجر به فوت سه نفر و جراحت یک نفر از سرنشینان شده است که علت این حادثه نیز عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده گزارش شده است.

  آزاد راه اصفهان بارش باران بارش برف و باران پلیس راه ترافیک تصادفات جاده ای جاده چهارمحال و بختیاری قم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها