• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32280

  بر اساس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک نیروی انتظامی، تردد انواع تریلرو کامیون به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای چهارم و پنجم فروردین در محورهای سلفچگان به قم، جاده قدیم کاشان به قم و جاده قدیم تهران به قم ممنوع است.

  براساس گزارش  پارس به نقل از مهر، عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها، بزرگراهها و جاده های اصلی برون شهری ممنون است. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج چالوس و بالعکس و تردد انواع تریلر در محور هراز ممنوع است.

  تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز ۲۴ اسفند ماه ۹۱ تا ساعت یک بامداد روز دوشنبه پنجم فروردین ۹۲ از تهران به طرف آمل و بالعکس ممنوع است.

  تردد انواع تریلرو کامیون به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه ۲۴ اسفند تا ساعت ۲۴ روز ۵ فروردین ماه از تهران به طرف قائم شهر و برعکس ممنوع است.

  همچنین تردد این وسایل نقلیه به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت یک بامداد پنجم فروردین از قروین به رشت و بالعکس ممنوع است.

  تردد این وسایل نقلیه از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای ۲۷ تا سی ام اسفند ماه ۹۱ در محورهای مشهد قوچان، مشهد نیشابور و سبزوار و بانه، سقز، سنندج و مریوان، گلوگاه، گرگان و جنگل گلستان، ایذه، شهرکرد، بهبهان، گچساران نورآباد، یاسوج، بابامیدان و بندرعباس سیرجان ممنوع است.

  تردد این وسایل نقلیه از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای چهارم و پنجم فروردین در محورهای سلفچگان به قم، جاده قدیم کاشان به قم و جاده قدیم تهران به قم ممنوع است.

  تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷ روز ۲۷ اسفند ۹۱ تا ساعت ۲۴ روز پنجم فروردین ۹۲ در محورهای اصلی اصفهان و بوشهر ممنوع است.

  تردد انواع وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی، از ساعت ۱۵ تا ۲۰ روزهای ۲۴ تا ۳۰ اسفند در محورهای زابل زهدان، زاهدان نهبندان و زاهدان خاش ممنوع است.

  اصفهان جاده جنگل سوختی و فاسد شدنی طرح نوروزی قم کنترل ترافیک مواد سوختنی نیروی انتظامی وسایل نقلیه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها