• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322775

  دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)در شهر راین خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دادخدا سالاری گفت: طی رصد اطلاعاتی بر باندهای کلان مواد مخدر متردد به استان کرمان، ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان موفق به شناسایی وانهدام این باند قاچاق مواد مخدر و کشف 108 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به میزان 1080کیلوگرم شده اند.

   
  این مقام ارشد قضایی استان کرمان افزود: طی درگیری بین نیروهای عمل کننده و قاچاقچیان مسلح یکی از اعضای این باند قاچاق به نام(الف.خ) به هلاکت رسید و سه دستگاه خودرو و تعدادی دستگاه تلفن همراه نیز از اعضای این باند کشف وظبط شد.
   
  وی با بیان اینکه در این عملیات دونفر از اعضای این باند شناسایی ودستگیر شده اند،خاطرنشان کرد: پس از انجام موفقیت آمیز این عملیات، منزل سایر اعضای باند در شهر کرمان مورد بازرسی ماموران اداره کل اطلاعات کرمان قرار گرفت که در این بازرسی مقدار 185 کیلوگرم مواد مخدر دیگر نیز کشف وظبط شد.
   
  یادآور می شود: باند مذکور از مدت ها قبل فعالیت های مجرمانه خود را با تهیه مواد مخدر از کشور افغانستان شروع و مواد مخدر را بصورت مسلحانه به داخل کشور حمل وتوزیع می کرده است.
  استان کرمان امام زمان خودرو قاچاق مواد مخدر مواد مخدر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها