• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322574

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عملیات روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب خبر داد و گفت: باند 11 نفره مواد مخدر طی عملیات پلیسی روز گذشته متلاشی شد و یک تن مواد مخدر از آنها کشف شد.

  به گزارش پارس،به نقل از فارسسردار سرتیپ حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در روز گذشته یک باند 11 نفره قاچاق مواد مخدر متلاشی شد.

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: یک تن مواد مخدر نیز از این باند کشف شد که افراد دستگیر شده نیز بعد از بازجویی به مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند.

  وی ادامه داد: این باند از 6 ماه قبل رصد می‌شد و سه مرحله شناسایی و دستگیری افراد این باند را داشته‌ایم و به استثنای رئیس این باند که در پاکستان است همه افراد این باند شناسایی و دستگیر شده‌اند.

  عالی‌ترین مقام انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: بیش از 42 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارا بودیم و 41 باند قاچاق مواد مخدر نیز در طول 8 ماهه ابتدایی سال شناسایی و منهدم شد‌ه‌اند.

  وی گفت: در طول ۸ ماهه اول امسال ۱۲ تن مواد مخدر در سطح شهر تهران کشف و نزدیک ۵۰۰ نفر در قالب باندهای قاچاق مواد مخدر دستگیر شده‌اند؛ همچنین دستگیری چند هزار نفری خرده فروشان را نیز داشته ایم.

  سردار ساجدی‌نیا افزود: این افراد از شرق کشور مواد مخدر را وارد تهران کرده بودند که در سطح شهر تهران دستگیر شدند.

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: اکثر قریب به اتفاق قاچاقچیان دستگیر شده سابقه‌دار هستند.

  پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر تهران فرمانده انتظامی قاچاق مواد مخدر مواد مخدر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها