• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32240

  جانشین فرمانده ناجا گفت: تاکنون به هیچ عنوان حادثه‌ای خاص گزارش نشده است.

  به گزارش پارس ، سردار احمدرضا رادان در گفت وگو با  (ایسنا) ، در مورد آخرین وضعیت سوانح و حوادث چهارشنبه آخرسال با بیان اینکه از مردم به خاطر رفتارهای بی خطرشان تشکر می کنم گفت: امشب یکی از چهارشنبه های آخر سال کم خطر بود.

  وی با بیان اینکه براساس آمارها در کل کشور شاهد چهارشنبه آخرسال کم حادثه ای نسبت به سال های گذشته بوده ایم، گفت: میزان حوادث امشب به قدری کم بود که قابل قیاس با سال های گذشته نیست و این نشان می دهد مردم از سطح فرهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند و به همان گونه ای که به مراسم ها توجه می کنند، رعایت آداب و سنن اسلامی را نیز در دستور کار دارند.

  رادان با بیان اینکه تا این لحظه و براساس آمارهای تماس با ۱۱۰ نشان می دهد که تماس های مبنی بر شکایات و رفتارهای نابهنجار بسیار اندک بوده و ما از مردم تشکر می کنیم.

  جانشین فرمانده ناجا با اشاره به تعداد اندک مصدومان چهارشنبه آخرسال گفت: آخرین آمار عدد ۱۵ تن را نشان می دهد که تعداد بسیاری از این افراد به صورت سرپایی درمان شده، اگرچه تعدادی مجروح ناخوش نیز در این میان وجود داشتند.

  رادان با بیان اینکه تاکنون به هیچ عنوان وقوع حادثه ای خاص گزارش نشده است، گفت: معابر و میادین در اختیار ترددکنندگان است و حضور والدین در کنار فرزندانشان موجب شده تا حوادث به حداقل برسد.

  احمدرضا رادان درمان والدین سال مردم آخر آرام چهارشنبه رادان تشکر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها