• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32239

  «ما ۱۴ نفر» عنوان ویژه‌برنامه نوروزی شبکه اول سیماست که در چهارده قسمت از اولین روز نوروز ۹۲ به روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، « ما ۱۴ نفر» عنوان ویژه برنامه نوروزی شبکه اول سیما است که هم اکنون مراحل تولیدش به پایان رسیده و در ۱۴ قسمت از اولین روز سال نو روی آنتن خواهد رفت.

  بنابر این گزارش، در این برنامه هنرمندانی چون امین حیایی، پوریا پورسرخ، اشکان خطیبی، هومن سیدی، عباس غزالی، امیرحسین رستمی، سیدجواد هاشمی، برزو ارجمند و… در استودیو حضور پیدا کرده اند و در هر قسمت هر یک از آن ها در یک موقعیت خاص ایفای نقش خواهند کرد.

  به عنوان مثال در برنامه مربوط به پوریا پورسرخ این بازیگر به یک باشگاه سوارکاری رفته و در قسمت مربوط به اشکان خطیبی از او به عنوان یک متهم بازجویی به عمل آمده است. ضمن اینکه سوال اصلی برنامه مربوط به سیزده به در است که از هر بازیگر درباره اینکه در این روز با چه کسی به طبیعت می رود سوال شده است.

  گزارش فارس حاکیست، این برنامه به کارگردانی حامد جواد زاده و تهیه کنندگی مشترک حاجی زاده و احسان ارغوانی قرار است هر شب در حدود ساعت یک بامداد و بعد از برنامه « سین مثل سریال» با اجرای عبدالله روا به روی آنتن شبکه یک برود.

  سال نو طبیعت نوروز روز برنامه رود شبکه قسمت سیما آنتن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها