• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32190

  جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در روز ۲۹ اسفندماه را تشریح کرد.

  به گزارش پارس سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت وگو با (ایسنا) ، درباره آخرین وضعیت جوی حاکم بر جاده های کشور در روز ۲۹ اسفندماه گفت: براساس آخرین گزارشات دریافتی در تمامی محورهای دو استان اردبیل و زنجان و همچنین محورهای تبریز – میانه و میانه به زنجان در استان آذربایجان شرقی، بارش برف گزارش شده است.

  جانشین فرمانده پلیس راه کشور ادامه داد: در محورهای میاندوآب در آذربایجان غربی و اسالم به خلخال و همچنین آستارا به اردبیل در استان گیلان نیز بارش برف گزارش شد.

  به گفته وی در محور سمیرم- یاسوج در استان اصفهان نیز بارش برف اعلام شد.

  اسفندیاری با بیان اینکه در اکثر محورهای استان های مازندران، گیلان و گلستان بارش باران گزارش شده، گفت: بارش باران باعث لغزندگی معابر و کندی حرکت وسایل نقلیه شده است.

  وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های کشور گفت: در باند شمالی آزادراه تهران – کرج از محدوده خاتم تا پل فردیس و همچنین باند شمالی آزادراه کرج- قزوین از پل فردیس تا حصارک ترافیک سنگین گزارش شد.

  جانشین فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه مسیر جنوب به شمال جاده چالوس از امیرکبیر تا تونل شماره پنج با ترافیک سنگین روبروست به ایسنا گفت: در بخش هایی از محورهای کرج – قزوین، رشت – قزوین، قزوین – زنجان و ورودی منتهی به برخی از شهرهای شمالی و دو شهر اصفهان و مشهد، ترافیک نیمه سنگین گزارش شد.

  به گفته اسفندیاری، محدوده رودبار منجیل در محور رشت قزوین واقع در استان گیلان و محور گرمسار به سمنان نیز ترافیک نیمه سنگین دارد.

  وی با بیان اینکه در محور نیشابور به مشهد نیز ترافیک نیمه سنگین است، افزود: حدفاصل آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) در جاده هراز نیز ترافیک نیمه سنگین دارد.

  جانشین فرمانده پلیس راه کشور ناجا در ادامه با اعلام شماره ۸۸۲۵۵۵۵۵ از مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور و نیز امدادرسانی در حوادث با این شماره تماس بگیرند.

  آذربایجان غربی استان آذربایجان شرقی استان گیلان اصفهان بارش باران بارش برف پلیس راه جاده مسافران وسایل نقلیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها