• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32109

  مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید، ۲۰هزار متر از خیابان‌های مشرف به حرم رضوی جهت رفاه حال زائرین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مفروش می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از مهر غلامرضا باغشنی با بیان این که همه ساله در آغاز سال جدید، این شرکت خدمات خود را به زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ارائه می دهد، گفت: امسال نیز این شرکت همزمان با آغاز سال جدید و سخنرانی مقام عظمای رهبری، حدود ۲۰ هزار متر مربع از خیابان های اطراف مشرف به حرم مطهر رضوی را برای رفاه حال زائرین مفروش می کنیم.

  وی گفت: در بعضی ایام به مناسبت های خاص همچون ایام لیالی قدر، نماز عید فطر، تشریف فرمایی مقام معظم رهبری و همچنین دعای عرفه خیابان های اطراف مشرف به حرم مطهر مفروش می شود.

  وی اظهار داشت: این شرکت برترین تولیدکننده متمرکز فرش دستباف در ایران می باشد که سالانه ۴ هزار مترمربع فرش دستباف اعلاء به منظور مفروش کردن رواق های حرم مطهر رضوی توسط ۵۰۰ استاد کار در این شرکت بافته می شود.

  وی گفت: تمام طرح های فرش های تولید شده در کارگاه های آستان قدس رضوی توسط طراحان این شرکت تهیه و متناسب با اماکن متبرکه و سازه های حرم مطهر رضوی طراحی می شود.

  آستان قدس رضوی امام رضا ایران حرم امام رضا حرم رضوی حرم مطهر علی بن موسی الرضا عید فطر فرش مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها