• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32095

  مشاور وزیرعلوم و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم درباره نامه ‌ رییس‌جمهور به وزیر علوم با موضوع تغییر روسای برخی از دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های تهران و تربیت‌مدرس و همچنین رییس جهاد دانشگاهی، گفت: در این زمینه هیچ‌نامه‌ای از طرف رییس جمهور وارد سیستم دبیرخانه وزارت علوم نشده است.

  به گزارش پارس رسول ملک فر در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، همچنین درباره برخی اخبار مبنی بر صدور نامه دیگری از رییس جمهور به وزیرعلوم در زمینه تغییر رییس جهاد دانشگاهی نیز گفت: وزیرعلوم به تنهایی اختیار تغییر رییس جهاد دانشگاهی را ندارد بلکه این موضوع در هیئت امنای جهاد باید مورد تصمیم قرار گیرد و وزیر علوم نیز یکی از اعضای هیئت امنای جهاددانشگاهی است.

  وی اضافه کرد: درصورتی که هیئت امنای جهاد دانشگاهی بخواهد رییس جهاد را تغییر دهد، تصمیم این هیئت در ابتدا توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی و پس از آن با امضای ریاست جمهوری حکم ابلاغ می شود.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهور در نامه ای به وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری خواستار تغییر برخی روسای دانشگاه های کشور شد.

  تحقیقات و فناوری دانشجویان ایران رئیس جمهور ریاست جمهوری رییس جمهور شورای عالی انقلاب فرهنگی محمود احمدی نژاد وزارت علوم نامه جهاد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها