• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32002

  برنامه‌ی شبانگاهی" رادیو هفت" تا پایان سال ۹۲ از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، اسرافیل علمداری، قائم مقام شبکه آموزش با اعلام این خبر افزود: طبق توافقات صورت گرفته، برنامه ی شبانگاهی" رادیو هفت" تا پایان سال ۹۲ از شبکه آموزش پخش می شود.

  وی اظهار کرد: برنامه ی" رادیو هفت" در سال آینده به لحاظ ساختاری مانند گذشته روی آنتن خواهد رفت اما در بخش محتوایی تغییراتی خواهد داشت و آیتم های جدیدی به برنامه اضافه خواهد شد.

  قائم مقام شبکه آموزش بیان کرد: این برنامه همچنان با هدف آرامش شبانه به مخاطبان در ساعات پایانی شب از شبکه آموزش روی آنتن خواهد رفت.

  بر اساس این گزارش ایسنا، منصور ضابطیان پیش از این درباره ی تداوم « رادیو هفت» گفته بود: این برنامه قطعا تا پایان سال ۹۱ ادامه خواهد داشت اما برای ادامه آن در سال آینده هنوز تصمیمی نگرفته ایم؛ البته ما خودمان دوست داریم برنامه را تمام کنیم اما از ترس بینندگانمان برنامه را تا پایان سال ادامه خواهیم داد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، بهترین برنامه در نظرسنجی امسال یکی از هفته نامه های وابسته به صداوسیما، برنامه" رادیو هفت" به تهیه کنندگی منصور ضابطیان و محمد صوفی معرفی شده است.

  همچنین" رادیو هفت" در سال های اخیر علاوه بر پربیننده بودن در اکثر نظرخواهی ها، یکی از برنامه های منتخب منتقدان و کارشناسان بوده است.

  روابط عمومی سال quot برنامه شبکه آموزش هفت پایان رادیو آنتن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها