• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31919

  سیلوستر استالونه می‌گوید: بخش‌هایی از فیلم‌نامه قسمت سوم اکشن دلهره‌آور «غیرقابل مصرف‌ها» را تغییر داده و آن را به روز کرده است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، سیلوستر استالونه در ارتباط با بازیگران تازه ای که با فیلم « غیرقابل مصرف ها ۳» همکاری خواهند کرد، صحبت های جدیدی را مطرح کرده است.

  به گفته این بازیگر و فیلم نامه نویس: « در قسمت تازه با ماجراجویی ها و درگیری های بیشتری روبرو خواهیم شد و اکشن آن در مقایسه با دو قسمت قبلی، بیشتر و بهتر خواهد بود. »

  استالونه تا به حال بیش از نیمی از فیلم نامه « غیر قابل مصرف ها ۳» را نوشته و طی این مدت بخش هایی از نوشته های قبلی خود را تغییر داده است.

  این بازیگر به تماشاگران مجموعه فیلم پرفروش ماجراجویانه و دلهره آور خود قول داده که در قسمت تازه آن، با هیجان و سورپریزهای بیشتری روبرو خواهند شد.

  او می گوید: « یک سری شگفتی تازه در قصه فیلم هست که فعلاً نمی خواهم درباره آن ها صحبت کنم. ولی آن ها سورپریزهای جذابی خواهند بود. »

  در عین حال، وی به این مسئله اشاره می کند که قصه قسمت سوم فیلم، در کنار اکشن سطح بالای خود مقدار زیادی شوخ طبعی و طنز هم در دل خود دارد.

  استالونه در گفت وگوی تازه خود به صراحت تاکید کرد که استیون سیگال قهرمان اکشن مطرح دهه هشتاد میلادی، در « غیر قابل مصرف ها ۳» بازی نخواهد داشت.

  وی درباره حضور جکی چان در این فیلم هم اعلام کرد هنوز هیچ چیز قطعی نشده و احتمال بازی وی در قسمت تازه « غیرقابل مصرف ها» ۵۰ درصد است.

  اما سومین قسمت فیلم، شاهد اضافه شدن یک کاراکتر مونث به جمع کاراکترها و بازیگران آن خواهد بود. بازیگر این نقش، هنوز انتخاب نشده است.

  « غیر قابل مصرف ها ۳» برای نمایش عمومی در سیزدهم مارس سال ۲۰۱۴ آماده خواهد شد و هنوز فیلم برداری آن کلید نخورده است.

  با آن که کارگردان این قسمت از فیلم انتخاب و معرفی نشده، استالونه تمایل زیادی دارد تا امر کارگردانی آن را بر عهده بگیرد. او کارگردان قسمت اول فیلم در سال ۲۰۱۰ بود. سایمن وست دومین قسمت « غیر قابل مصرف ها» را در سال ۲۰۱۲ کارگردانی کرد.

  دو قسمت اول و دوم فیلم در کشورهای مختلف جهان، بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروش کردند. این فیلم تنها کار پرفروش چند سال اخیر استالونه است.

  بازی جهان دلار raquo laquo فیلم قسمت مصرف استالونه غیرقابل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها