رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با فارس خبر داد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 31898

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی در ۱۸ فروردین خبر داد و گفت: داوطلبان تا اول اردیبهشت فرصت دارند.

  به گزارش پارس، جبرائیل نسل سراجی در گفت وگو با فارس افزود: ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی به صورت اینترنتی است و داوطلبان باید برای انجام این مراحل به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

  وی ادامه داد: داوطلبان از تاریخ ۱۸ فروردین ۹۲ تا اول اردیبهشت با مراجعه به سایت اینترنتی و تکمیل فرم درخواست ثبت نام که به صورت اینترنتی خواهد بود فرصت دارند تا ثبت نام کنند و مدارک را که قبلاً اسکن کرده اند باید به طور همزمان ارسال کنند.

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود گفت: در صورتی که داوطلبانی که از انواع پذیرش و سهمیه استفاده می کنند مدارک را به موقع ارسال نکنند، پذیرش این افراد به صورت عام خواهد بود.

  نسل سراجی تصریح کرد: نتایج اولیه داوطلبان و اسامی واجدان شرایط پذیرش که ۳ برابر ظرفیت است پس از آماده شدن نتایج توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت اعلام می شود.

  وی افزود: نتایج بررسی مدارک داوطلبان ۱۱ خرداد اعلام می شود و توزیع کارت ورود به جلسه از ۱۰ تیر قابل دسترسی است.

  به گزارش فارس، آزمون تخصصی دندانپزشکی ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۳ تیر سال ۹۲ برگزار می شود.

  اعلام کلید اولیه سؤالات ۱۵ تیر است و ارسال اینترنتی اعتراض به سؤالات از ۱۵ تا ۱۷ تیر امکانپذیر است و کلید نهایی سوالات ۲۲ تیر اعلام می شود.

  آموزش پزشکی سنجش ثبت رشته رئیس پذیرش فروردین تخصصی دندانپزشکی دستیار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها