• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317963

  مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه در رأس هیأت عالی قضایی به استان مازندران سفر می‌کند.

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس حسن رحیمی افزود: آیت‌اللت آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود روز سه‌شنبه هفته جاری برای بررسی مسائل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران به این استان سفر می‌کند.

  مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌کنند.

  وی گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسائل قضایی استان مازندران و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان، با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، جانبازان، روحانیون و ایثارگران دیدار و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

  وی اظهار کرد: دیدار با نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضاییه در این سفر است.

  مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیأت بلندپایه قضایی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان‌های استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

  وی اظهارداشت: در پایان این سفر 3 روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز برای بررسی وضعیت قضایی در استان مازندران تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسائل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.

   

  آیت الله آملی لاریجانی استان مازندران روابط عمومی قوه قضاییه نخبگان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها