روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317897

  ۶ مأمور ناجا حاضر در پرونده تیراندازی در افسریه همگی به قراره صادر شده از سوی بازپرس پرونده اعتراض کردند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس پرونده کشته شدن 3 نفر در جریان تیراندازی 6 مأمور نیروی انتظامی به خودروی پراید متعلق به مظنون به قتل در منطقه افسریه تهران روز سه‌شنبه در دادسرای ویژه قتل در دست بررسی قرار گرفت.

  بامداد روز دوشنبه این خودرو که علاوه بر راننده مظنون به ارتکاب یک فقره قتل در سبزوار حامل 3 سرنشین دیگر بود از سوی 6 مأمور که با نیابت قضایی برای انجام مأموریت از سبزوار عازم تهران شده بودند هدف تیراندازی قرار گرفت که در نتیجه آن 3 نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

  در جریان این تیراندازی علاوه بر کشته شدن راننده (مظنون به قتل)، برادر وی و سرنشین دیگر خودرو، سرنشین دیگری که لباس سربازی نیروی انتظامی را به تن داشت از ناحیه لگن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

  راننده و سرنشین کنار وی در دم کشته شدند و فرد سوم که به علت اصابت تیر به سر مجروح شده بود به بیمارستان رسانده شد ولی به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

  بنا بر اظهارات مأموران نیروی انتظامی در این جلسه سرنشینان خودرو با سلاح سرد به سمت آنان حمله کرده و آنان برای دفاع از خود دست به اسلحه برده‌اند.

  امروز نیز بار دیگر موضوع این پرونده در دادسرای جنایی تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و با نظر بازپرس پرونده برای این افراد قرار بازداشت صادر شد.

  این در حالی است که مأموران همگی به قرار بازداشت اعتراض کردند و به این ترتیب برای مشخص شدن سرنوشت این افراد پرونده به نماینده دادستان ارجاع شد.

  بیمارستان تیراندازی خودرو قتل نیروی انتظامی
  • ناشناس
   پاسخ

   آسایش شهروند آن در سایه جانبازی نیروی انتظامی است جناب قاضی مصلحت جامعه را هم درنظرگرفتید ؟

   • یوسف

    مصلحت جامعه میگه که ((مضنون )) به قتل یعنی کسی که هنوز متهم نشده وای به حال این که اتهامش ثابت شده باشه ، رو بکشی هیچ سه نفر دیگه رو هم بکشی؟ این ((مصلحت )) جامعس؟؟؟

  • ناشناس
   پاسخ

   میخاستن از دست مامورا فرار نمی کردن که این بلا سرشون بیاد در ثانی حتما دلایل مظنونیت به اندازه ای کافی بوده که اتهام متوجهشون بشه

  • محمد
   پاسخ

   ماموران وظیفه خودشونو انجام دادن نباید محاکمه بشن چون دیگه هیچ ماموری جرات نمیکنه انجام وظیفه کنه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها