• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317860

  کارشناسان سازمان هواشناسی گفت: امروز شدت بارش‌ها احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی‌ معابر را در استان‌های خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، گیلان و مازندران به ارمغان خواهد آورد.

   به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران ، ایزدی کارشناسان سازمان هواشناسی، در خصوص وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: بر اساس داده‌ها و پیش بینی‌های انجام شده هشدار وقوع سیل به استان‌های خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، غرب و جنوب غرب چهارمحال و بختیاری داده می‌شود.

  وی با بیان رخداد شدت بارش‌های امروز در نیمه شمال کشور افزود: طی امشب و فردا با بارش شدید باران در گیلان و غرب مازندران احتمال وقوع آبگرفتگی معابر و سیل دور از انتظار نیست.

  کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: دما امروز و فردا در استان‌های غربی ، مرکزی و شمال شرق کشور تا 10 درجه کاهش می‌یابد.

  ایزدی تصریح کرد: از امروز تا سه روز آینده بارش‌ها در شمال شرق ، شمال غرب ، سواحل شمالی، جنوب غرب، البرز، نواحی مرکزی و نواحی شرقی کشور به شکل بارش باران، رگبار ،رعد برق و در ارتفاعات و نواحی کوهستانی بارش برف پیش بینی شده با این اتفاق که در نواحی غربی کشور شدت بارش‌ها کاسته می‌شود.

  وی در خصوص هوای امروز تهران گفت: امروز آسمان تهران نیمه ابری در پاره‌ای نقاط ابری در بعضی ساعات بارش باران و در ارتفاعات بارش برف گاهی وزش باد پیش بینی شده است.

  بارش برف سازمان هواشناسی سیل وزش باد هواشناسی
  • ناشناس
   پاسخ

   پس فارس چی ؟ این معدله را حل کنید: فارش+عدم بارش= خشکسالی= با عدم کشت گندم= واردات= عدم استقلال . پس بنابر این دعا کنید باران بیاد ،سیل بیاد. فقط بیاد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها