روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 315617

  مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به ویژه برنامه‌های عزاداری سیدالشهدا در کربلا گفت: قرار است در ۴ شب از ماه محرم دسته عزاداری زائران ایرانی از موکب امام رضا(ع) به سوی حرم امام حسین(ع) حرکت کنند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، درباره برنامه‌های فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در ایام محرم در عتبات گفت: در این ایام تعدادی از برنامه‌ها مانند گذشته برگزار می‌شود و تعدادی برنامه جدید هم در دستور کار داریم.

  مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری افزود: برنامه‌هایی که از گذشته بوده و در محرم ادامه دارد عبارت است از سخنرانی در خیمه‌گاه یک ساعت مانده به اذان مغرب در هر روز، روایتگری داستان عاشورا در خیمه‌گاه هر روز صبح برای عموم مردم و سخنرانی شب‌ها در صحن حرم حضرت امیرالمومنین(علیه‌السلام).

  وی با اشاره به ویژه برنامه‌های محرم عتبات گفت: در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان هر روز صبح بعد از نماز صبح در حرم سیدالشهدا سخنرانی و عزاداری داریم. همچنین صبح‌ها در محل مخیم (خیمه‌گاه) برای دانشجویان ایرانی ویژه برنامه روایتگری برگزار می‌شود.

  احمدی ادامه داد: همچنین قرار است در 4 شب از محرم شامل شبهای هفتم، هشتم، نهم و یازدهم از موکب امام رضا(علیه‌السلام) در کربلا دسته عزاداری زائران ایرانی به سوی حرم امام حسین(علیه‌السلام) حرکت کند.

  امام رضا عزاداری کربلا محرم مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها