• لینک کوتاه
 • کد خبر: 302467

  دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، جزئیات برگزاری مسابقات دانش‌آموزی ویژه فیلم «محمد رسول‌الله‌(ص)» را بیان کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فارسحامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، برنامه‌های اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آ‌موزان سراسر کشور را در خصوص ترویج و تبلیغ فیلم «محمد رسو‌ل‌الله (ص)» بیان کرد.

  وی اظهار داشت: 3 اقدام شامل «قبل از اکران که فضاسازی و ایجاد عطش برای دیدن فیلم در بین دانش‌آموزان است»، «از زمان اکران تا اول مهر که اعضای قرارگاه‌های دانش‌آموزی در این زمینه فعال عمل می‌کنند» و «از ابتدای مهر که در مدارس سراسر کشور توسط اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی آغاز می‌شود»، انجام می‌گیرد.

  علامتی افزود: اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان می‌توانند علاوه بر دوستان و همکلاسی‌ها به خانواده‌های خود نیز اطلاع‌رسانی کرده و آنها را ترغیب کنند تا در سینماها حضور پیدا کرده و این فیلم را مشاهده کنند.

  دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خاطرنشان‌ کرد: مسابقه «دلنوشته پیامبر را این طور شناختم» ویژه دانش‌آموزان بعد از تماشای فیلم، «مسابقه نقد و تحلیل فیلم»، «کمک از خیرین و جذب کمک‌های نقدی و تهیه بلیط برای مناطق محروم» ، «تشکیل گروه در شبکه‌های اجتماعی جهت درج دلنوشته دانش‌آموزان» و ایجاد کمپین‌های دانش‌آموزی با شعار «من محمد (ص) را دوست دارم» و مسابقه «تأثیرگذارترین لحظه فیلم از نظر شما کدام است؟»، از جمله برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور است.

  آموزش و پرورش بلیط خانواده دانش آموزان دانش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها