به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران پرویز عرب‌زاده اظهار داشت: سه شاکی خانم با مراجعه به این پلیس اظهار داشتند فردی در نیمه‌های شب به منزل آنها ورود کرده و ضمن ایراد ضرب و جرح اقدام به سرقت اقلام کم‌حجم اما پرارزش کرده است.

وی افزود: کارآگاهان با استفاده از چهره زنی و تحقیقات میدانی یکی از شاکیان، متهم سابقه‌دار را شناسایی و سپس دستگیری این متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: کارآگاهان فرد شناسایی شده را تحت تعقیب قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات شبانه وی را دستگیر کردند.

عرب‌زاده ادامه داد: متهم که ابتدا خود را فردی بی‌گناه جلوه می‌داد با روبه‌رو شدن با شاکیان دیگر طاقت نیاورد و لب به اعتراف گشود و گفت این سه شاکی را چندین بار مورد مراقبت قرار دادم تا اینکه مطمئن شدم تنها در خانه زندگی می‌کنند، در نیمه‌های شب به منزل آنان وارد می‌شدم و شروع به سرقت می‌کردم که در این سه فقره سرقت شاکیان از حضور من اطلاع پیدا کردند و من هم با آنها درگیر شدم و با ضرب و شتم توانستم از منزل آنها با وسایل سرقتی فرار کنم.

وی تصریح کرد: متهم سابقه‎دار، در تحقیقات پلیسی به سه فقره سرقت به عنف و چندین فقره سرقت دیگر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: اموال مسروقه به مالباختگان تحویل و متهم با تکمیل پرونده روانه دادسرا شد.