به گزارش پارس به نقل از ایران خنده‌هاي فرناز کوچولو که سوار بر موتور پدرش بود، در سانحه رانندگي براي هميشه خاموش شد. فرمانده پليس ميبد گفت: برخورد يک سواري «جک» با دختربچه در خيابان امام ميبد از طريق مرکز 110 اعلام شد و بلافاصله مأموران پليس راهور ميبد در صحنه حادثه حاضر شدند.

سرهنگ «ولي‌الله حسين محمدي» افزود: با حضور مأموران در صحنه حادثه مشخص شد که پدري موتورسوار کودک خود را جلوي موتورسيکلت و روي باک سوارکرده و در حال حرکت بود که يک نيسان با بي‌احتياطي به صورت دنده عقب وارد خيابان مي‌شود. وي اظهار داشت: پدر موتورسوار براي اينکه با نيسان برخورد نکند تغيير مسير داده و تعادل خود را از دست مي‌دهد و در همين هنگام، دختربچه 18 ماهه‌اش از روي موتور به زمين مي‌افتد و از سوي ديگر خودرو سواري جک که احتمالاً با سرعت بالا در حال حرکت بوده با اين کودک برخورد کرده و از محل فرار مي‌کند.

سرهنگ حسين محمدي تصريح کرد: در اين حادثه تلخ وغم انگيز، دختربچه پس از انتقال به بيمارستان، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست مي‌دهد.  فرمانده انتظامي شهر ميبد گفت: راننده خودروي متواري شناسايي شده و دستگيري وي در دست اقدام است./حوادث