به گزارش پارس به نقل از جام جم  19 اردیبهشت امسال مرد 52 ساله ای با حضور در پلیس آگاهی استان همدان اعلام کرد 5 سال پیش پسرش را کشته و اکنون می خواهد اعتراف کند تا از عذاب وجدانی که در این سال ها با او بوده خلاص شود.

مرد میانسال ادامه داد: پسر 25 ساله ام معتاد بود، همیشه من و اعضای خانواده ام را اذیت می کرد. هر کاری می کردیم تا اخلاق و رفتارش تغییر کند، بی فایده بود تا این که تصمیم گرفتم پسرم را به قتل برسانم تا اعضای خانواده از دست وی خلاص شوند. روز دوم اسفند سال 89، من و پسرم در خانه تنها بودیم و همان زمان تصمیم گرفتم نقشه ام را عملی کنم. پس از مشاجره با چوبدستی ای که در خانه داشتم، ضربه هایی به او زدم که باعث مرگش شد.

وی خاطرنشان کرد: با اطمینان از مرگ پسرم، جسد او را داخل پتویی پیچیده و با خودرو به شهرک اخترآباد کرج برده و در محل خلوت آتش زدم.

متهم به قتل یادآور شد: پس از بازگشت به خانه ، لکه های خون را پاک کردم و راز جنایت را از اعضای خانواده پنهان نگه داشتم. خانواده ام زمانی که متوجه شدند پسرم گم شده از من خواستند موضوع را به کلانتری محل اطلاع دهم اما این کار را نکردم. در این سال ها چند بار خواستم به مرکز پلیس مراجعه و خود را معرفی کنم که نشد اما دیگر تحمل این همه عذاب وجدان را نداشتم. بنابراین تصمیم گرفتم به این عذاب پایان دهم و خود را تسلیم کردم. با اعتراف تکان دهنده متهم میانسال، کارآگاهان جنایی برای بررسی موضوع به تحقیق از خانواده وی پرداختند که آنها اعلام کردند از کشته شدن پسر خانواده اطلاعی ندارند و گمان می کردند وی خانه را ترک کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در این باره به جام جم گفت: همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان جنایی به استعلام از پلیس آگاهی استان البرز پرداختند که مشخص شد، ماموران روز 3 اسفند سال 1389 جسد سوخته جوانی را در شهرک اختر آباد کرج کشف کرده و جسد به عنوان مجهول الهویه دفن شده است. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

سرهنگ رضا زارعی افزود: متهم دیروز صحنه این جنایت را بازسازی کرد و با قرار قانونی روانه زندان شد.