به گزارش پارس به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به آغاز دور برگشت مسافران نوروزی با توجه به نزدیک شدن به پایان تعطیلات عید، اظهار داشت: با توجه به رو به اتمام بودن تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران نوروزی، از بعد از ظهر امروز محدودیت‌های ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی اعمال می‌شود.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و به منظور تخلیه بار ترافیکی در محور کرج به چالوس، تردد کلیه خودروها از میدان امیرکبیر کرج تا تونل کندوان از ساعت 17 تا 24 به صورت یک طرفه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در محور هراز نیز از ساعت 13 امروز تردد خودروها از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد صبح روز سیزدهم فروردین ماه، تردد در این محور از محدوده آب اسک به رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.

رحمانی در ادامه با بیان اینکه در این لحظه تنها شاهد ترافیک پرحجم در بخش‌هایی از جاده چالوس هستیم، وضعیت ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی کشور را روان توصیف کرد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان در خصوص وضعیت جوی راه‌های کشور نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر بارش باران در اکثر محورهای استان گیلان و همچنین محور مشهد به سرخس گزارش شده و سایر محورهای بین شهری، از وضعیت جوی مساعدی برخوردارند.