• لینک کوتاه
 • کد خبر: 243088

  با تلاش ماموران پلیس آگاهی مهریز یزد، قاتل خشن پسربچه‌ای 9 ساله که پس از تجاوز، قربانی خود را به شکل فجیعی به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

  با تلاش ماموران پلیس آگاهی مهریز یزد، قاتل خشن پسربچه‌ای 9 ساله که پس از تجاوز، قربانی خود را به شکل فجیعی به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سرهنگ نصیری فرمانده انتظامی شهرستان مهریز در گفت‌وگو با «باشگاه خبرنگاران»، با اعلام این خبر گفت: چند شب قبل با اعلام مفقودی پسربچه‌ای 9 ساله به نام «محمدرضا» توسط خانواده‌اش، بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی مهریز قرار گرفت.

  وی ادامه داد: با تحقیقات ماموران پلیس، رد پایی از یک جنایتکار به نام «محسن» 39 ساله به دست آمد و ماموران پلیس ضمن هماهنگی با مقامات قضایی، وی را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

  فرمانده انتظامی مهریز افزود: متهم ابتدا منکر هرگونه جنایت بود اما در مواجهه با مدارک مستند و ادله پلیس، به‌ناچار لب به اعتراف گشود و جزئیات قتل پسربچه را فاش کرد.

  نصیری اظهار کرد: متهم در بازجویی‌های پلیسی نحوه قتل پسربچه را اینگونه بیان کرد که پس از سوار کردن مقتول در خیابان به قصد رساندن او به تکیه‌های عزاداری، محمدرضا را به زور به داخل منزل برده و پس از تجاوز به وی با استفاده یک جسم تیز در سرویس بهداشتی وی را از ناحیه گلو مجروح کرده و سپس به قتل رسانده است. پس از آن با گذاشتن جسد درون پتو، ‌او را در کنار خیابان رها کرده است.

  این مقام انتظامی ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای بررسی زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

  تجاوز خانواده عزاداری فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی شهرستان قتل ماموران پلیس یزد ساله zwnj
  • آرش
   پاسخ

   از یزدیها خیییییییییییییییلی بعید بود.

  • ناشناس
   پاسخ

   چی بگم . از این به بعد باید به بچه ها و نوجوانا بگیم و یاد بدیم از همه فرارکنند بیشتر از کسانی که میشناسند دوری کنند که این گرگهای دخترو پسر و محرم و نامحرم نمی شناسند .به کسی سلام ندهند و اگه کسی ازشون ادرس و نشانی و سوالی پرسید جواب ندهند

  • ناشناس
   پاسخ

   خدا لعنتش کنه یزید پست فطرت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها