به گزارش پارس به نقل از ایرنا ؛ سید محمود علیزاده طباطبایی' درحاشیه برگزاری پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در شعبه 28 دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تهران در جمع خبرنگاران افزود: پرونده مهدی هاشمی با صحبت های احمدی نژاد در زمان انتخابات سال 84 کلید خورد که او گفته بود بچه های هاشمی چه می کنند.

وی ادامه داد: البته ما ثابت خواهیم کرد که هیچ تخلف اقتصادی از طرف مهدی صورت نگرفته است.

وکیل مهدی هاشمی درپاسخ به این سوال که رسایی گفته آقای هاشمی رفت و آمدهای ویژه ای به دادگاه دارد و در جمع خبرنگاران حضور پیدا نمی کند، اظهار داشت: متاسفانه صدا وسیما مغرضانه با این قضیه برخورد می کند و قصد دارم دیگر با صدا وسیما مصاحبه نکنم؛ چون حرف های ما را منتشر نمی کند و فقط می گوید که دادگاه پشت درهای بسته برگزار می شود.

وی افزود: خوب این طبیعی است چون دادگاه غیر علنی است، موکلم نمی تواند در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرده و با آنها صحبت کند و ما از ابتدا اصرار داشتیم که دادگاه علنی برگزار شود تا مردم در جریان دفاعیات قرار بگیرند.

علیزاده طباطبایی تاکید کرد: خواهش می کنم در اولین فرصت فیلم تمامی جلسات پخش شود تا مردم در جریان جلسات دادگاه قرار بگیرند.

وکیل مهدی هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید حضور آقای هاشمی در جمع خبرنگاران می تواند التهابات و تنش های پیش آمده را کاهش دهد، گفت: حضور موکلم در جمع خبرنگاران بستگی به تشخیص خودش دارد و من حتما این موضوع را به او مطرح می کنم.