به گزارش پارس به نقل از  مهر ، سرهنگ محمدحسین حمیدی افزود: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک پلیس ناجا هم اکنون در تمامی جاده‌ها و راههای کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی گفت: در حال حاضر محور قم به گرمسار به علت عملیات راهسازی تا اطلاع ثانوی مسدود است و  تردد وسایل نقلیه از آزاد راه قم به تهران و در ادامه مسیر پاکدشت - گرمسار انجام می شود.

سرهنگ حمیدی تاکید کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 24 روز شنبه در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج - چالوس، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک مرکز راههای کشورگفت: تردد انواع وسایل نقلیه در ساعت 14 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت 17 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد روز شنبه با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتر جنوب مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی در مورد تردد در محور فیروزکوه افزود: تردد تمامی تریلرها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش الی 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر ممنوع است.

سرهنگ حمیدی به محور هراز نیز اشاره کرد و گفت: در محور هراز تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع است. همچنین تردد تمامی کامیونها و کامیونت‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت 6 الی 24 روز جمعه از این محور ممنوع است.