• لینک کوتاه
 • کد خبر: 212991

  خواهر حامد صداقتی گفت: تمام وسائل ارزشمند برادرش که به گروگان گرفته شده در ماشین مانده و به سرقت نرفته است.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق، خواهر حامد صداقتی درباره گروگان گرفته شدن برادرش اظهار کرد: به ما اطلاع دادند که چهارشنبه شب به ماشین آنها حمله شده است. هنوز هم هیچ تماسی گرفته نشده و نمی دانیم که دلیل این اتفاق چیست. هیچ اطلاعی نداریم و فقط منتظر هستیم.

  او ادامه داد: با مسوولان در تماس هستیم که آنها پیگیر هستند. حتی گفتیم که به آنجا برویم اما به ما اعلام کردند که رفتنمان سودی ندارد و آنها خودشان پیگیر هستند.

  صداقتی در پاسخ به این سوال که سفر برادرش با چه هدفی بوده، بیان کرد: سفر آنها تفریحی بود و به همراه دو دوستش قصد داشت شهرهایی در جنوب ایران را بازدید کند که این اتفاق برایشان افتاده است. برادرم و یکی ازدوستانش گروگان هستند و جنازه نفر سوم کنار ماشین پیدا شده است.

  خواهر ملی پوش شمشیربازی ایران در پاسخ به این سوال که گفته شده انگیزه این گروگان گیری پول است، بیان کرد: فکر نمی کنم. به این دلیل که تمام وسایل شخصی و ورزشی آنها در ماشین است. حتی انگشتر، ساعت و زنجیر آنها در ماشین مانده است. کامپیوتر شخصی و موبایل آنها هم در ماشین پیدا شده و تنها خودشان را برده اند. هیچ وسیله ارزشمندی را با خود نبرده اند.

  ایران پول سرقت ملی پوش موبایل ماشین روایت خواهر گروگان zwnj

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها