به گزارش پارس به نقل از تسنیم، از زمان آغاز به کار جشنواره -۲۵ اسفند ماه- تا دوم فروردین ماه ۵۰ هزار و ۸۰۴ نفر از شهروندان و گردشگران نوروزی پایتخت به نماد ملی ایران آمدند و ضمن بازدید از ششمین برج بلند مخابراتی دنیا، از فعالیت ها و برنامه های ورزشی و فرهنگی و هنری بخش های مختلف برج میلاد تهران استفاده کردند. نکته جالب توجه آن است که از این تعداد گردشگر و مسافر نوروزی، بیش از یک هزار نفر از این گردشگران مربوط به مسافران نوروزی است که از کشورهای مختلف همچون روسیه، عراق، عربستان، گرجستان، تاجیکستان و… به پایتخت سفر کرده و بازدید از نماد ملی ایران را به عنوان یکی از برنامه های اصلی خود در بازدید از پایتخت گذاشته اند.

در چهارمین جشنواره نوروزی برج میلاد ویژه برنامه های مختلفی برای گردشگران در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان موسیقی محلی، غرفه خوراکی های سنتی ایران، لباس های محلی، رستوران های محلی شهرهای مختلف ایران، فروش سوغات، شهربازی، اسب سواری، شترسواری و… اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژه برنامه های جشنواره نوروزی برج میلاد تهران، برگزاری مسابقات مختلف است که در یکی از مسابقات قرار است به قید قرعه یک دستگاه خودروی ولکس به گردشگران اهدا شود و کافی است تنها گردشگران با خرید بلیت بازدید از برج میلاد تهران، شماره ملی خود را به شماره ۱۰۰۰۸۵۸۵ ارسال کنند.

جشنواره نوروزی برج میلاد تهران همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ میزبان مسفران و شهروندان پایتخت است.