به گزارش پارس به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در این نشست افزود: بنابراین باید امیدوار بود که بتواند جایگاه سازمان را هم با وجود کاستی های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما حمایت و تلاش برای رفع کمبودها و نارسایی ها است. وی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تهران مبنی بر نفوذ فرهنگی تهران در سایر نقاط کشور را حاکی از اهمیت راهبردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خواند و افزود: این سازمان به دلیل استقرار در عاصمه ایران اسلامی و ارتباط شبکه ای با شهروندان آن، سهم قابل توجهی در مدیریت فرهنگی کشور دارد و مسلماً سیاست ها و برنامه های خود را متناسب با این هدف گذاری کلان تدوین خواهد کرد.

عضو هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نسبت مطلوب بودجه برنامه ای و سایر فصول بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را ۶۰ به ۴۰ خواند و تصریح کرد: برای برداشتن گام های بلند، سازمان به بودجه برنامه ای و عملیاتی متناسب نیاز دارد که هم اکنون این تناسب برقرار نبوده و بودجه عملیاتی سازمان برای پیگیری اهداف آن کافی نیست.

وی در عین حال ویژگی مدیریت جهادی را تلاش برای پیشبرد اهداف اسلامی و انقلابی با وجود همه مضایق و تنگناها برشمرد و گفت: ریاست سازمان، شخصیتی روحانی، مردمی، متعلق به حوزه علمیه و مورد علاقه نسل جوان است که خود به تنهایی و بدون صرف بودجه و هزینه توانسته است به مرجعی فرهنگی تبدیل شود.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی تاکید کرد: بنابراین باید به ایشان کمک کنیم و امیدوار باشیم که وی بتواند سازمان را نیز با وجود همه کاستی های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما در هیات امنا، حمایت و تلاش برای رفع این کمبودها و نارسایی ها است.

در این نشست همچنین حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه های سال ۹۳ این سازمان را تشریح کرد.