به گزارش پارس به نقل از تسنیم، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی، پرواز عاشقانه جمعی از هنرمندان که در حادثه روز گذشته شهرک سینمایی دفاع مقدس به دیار باقی شتافتند را تسلیت گفت.


در این پیام آمده است: جامعه هنری و فرهنگی کشور که همواره در راستای شناساندن واقعیت های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به خصوص دوران ارزشمند دفاع مقدس به نسل جوان پیشگام بوده، بار دیگر با تقدیم جمعی از عزیزان خود، دین خود را میهن اسلامی و انقلاب ادا کرد.


در ادامه این پیام از جواد شریفی راد که از جان برکفان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود، به عنوان یکی از بهترین های خنثی سازان موشک و بمب در دوران دفاع مقدس یاد و خاطرنشان شده است: آن عزیز در سال های بازنشستگی و پس از جنگ نیز این راه را با ورود به جامعه هنری ادامه داد تا سرانجام سرنوشت او با دفاع مقدس گره خورده و به دیدار همرزمان شهیدش شتافت.


در پایان این پیام، روابط عمومی ارتش پرواز محمدجواد شریفی راد را که از باسابقه ترین مدیران جلوه های ویژه سینمای ایران همچون پروژه عظیم محمد (ص) و فیلم های متعدد حوزه دفاع مقدس بود و همچنین علی اکبر رنجبر، مدیر سینمایی شهرک سینمایی را به جامعه هنری و فرهنگی کشور و خانواده سینما، تسلیت عرض کرده و از خدای متعال برای آنان علو درجات و برای خانواده عزیزشان صبر و شکیبایی آرزو می کند.