درباره ما

 پايگاه خبري تحليلي «پارس»، پايگاهي راهبردی٬ تحلیلی و خبری است که با هدف ترویج، تقویت و ارتقای ارزشها و گفتمان انقلاب اسلامي فعاليت مي كند.

 

 اعضاي پايگاه خبري تحليلي «پارس» كه خود را درون چارچوب هاي انقلاب و رهبري تعريف مي كند، شاخص هاي گفتمان انقلاب اسلامي را در موراد ذيل مي داند :


- اسلام ناب محمدی(ص)
- ولایت فقیه
- توجه به سعادت و کرامت انسانی
- عدالت‌طلبی
- مبارزه با فساد، تبعیض و بی‌عدالتی
- مردم سالاری دینی
- استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان
-  استقلال و عزت‌طلبی

 ما خود را وامدار و وابسته به جريان اصولگرا و نيروهاي انقلاب مي دانيم

 ما معتقديم مي‌توان با منطق و ادب، جريان آزاد اطلاعات و اخبار را بسط و گسترش داد و در چنين بستري، ايران اسلامي رشيدتر و بالنده تر خواهد بود.

 ما از نسلي از جوانان مومن و انقلابی هستيم كه خود را مخاطب رهبرحكيم انقلاب مي داند که با نگاهي نقادانه عرصه اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي را رصد مي كند و تمام همت و تلاش خود را بر اين نهاده تا مسوولين نظام مقدس جمهوري اسلامي، مخصوصا دولت هاي برآمده از راي مردم و مورد تنفيذ رهبري را ياري نمايد.

 ما بر اين باوريم با تحول خواهي، صداقت و راست گويي، و همچنين بدون تهمت زدن، جنجال آفريني و تكفير، با منطق محكم و نگاه نقادانه، نقاط قوت و ضعف صاحبان مسوليت را ديد و با تلاش در جهت مديريت جهادي و انقلابي، ايراني سرشار از معنويت، آرامش، پيشرفت و عدالت داشت.

 البته در اين مسير خود را عاري از اشتباه و اشكال نمي دانيم و تلاش خواهيم كرد در تعامل با مخاطبان و صاحبان انديشه، گامهاي اساسي در جهت رفع اشكال برداريم و در اين راه نيازمند آن هستيم كه مخاطبين ما را ياري نمايند. هم اشكالات و نقاط ضعف را به ما بگويند و هم اينكه ما را در جريان سالم و آزاد اخبار و اطلاعات، ياري نمايند.

 

 صاحب امتیاز: محسن پیرهادی

مدیرمسئول: محمد عبداللهی

سردبیر: پیمان فراهانی

 پايگاه خبري تحليلي «پارس»