مغز ما سرشار ایده ها، تفکرات و توانایی های کشف نشده است. زمانی که شما به توانمندی ذهنی خود در امور مختلف پی ببرید به نوعی آرامش درونی دست می یابید. این آرامش زمانی دوچندان می شود که این آرامش و قدرت ذهنی را در راه خدمت به بشریت و پیشرفت جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بکار ببریم. خداوند توانایی های بسیاری را در اختیار ما انسان ها قرار داده و با آفرینش و انتقالمان به زمین ما را به جهانی مملو از ناشناخته ها سپرده است. اما در این جهان پهناور ما به عنوان اشرف مخلوقات هستیم و با بکار گیری قوه عقل، اختیار و تصمیم گیری، می توانیم راه درست زندگی مان را مشخص کنیم و تصمیم  بگیریم که می خواهیم در چه مسیری گام برداریم و برای رسیدن به چه هدفی حرکت مان را شروع کنیم. برخی از انسان ها با انتخاب های هوشمندانه و درست در جاده خوشبختی قرار می گیرند و روز به روز به اهداف بیشتری در زندگی شان دست می یابند.

اما برخی با نگرش غلط و انتخاب مسیری که مناسب شان نیست، از رسیدن به موفقیت محروم می مانند. اگر بخواهیم به قشر موفقی از انسان ها اشاره کنیم می توانیم کار آفرینان را نام ببریم. کار آفرینان افرادی سخت کوش و خوش فکر هستند که در میان هزاران چراغ خاموش ناامید نمی شوند و از روشنایی شمع به عنوان جایگزین استفاده می کنند و در نهایت به خواسته هایشان می رسند. آن ها عمیقا به این مسئله اعتقاد دارند که یا مسیری خواهند یافت و یا مسیری خواهند ساخت. در میان کارآفرینان برتر کشور نام دکتر میثم شکری ساز به چشم می خورد که به راستی یک اعجوبه در عرصه کارآفرینی کشور است.

b1

افتخار آفرینی اساس کار دکتر میثم شکری ساز است

میثم شکری ساز فوق نابغه ایست که در سال 1365 چشم به جهان گشود. او در خانواده ای با پدری خوش فکر از نظر اقتصادی و مادری با نگرش فرهنگی و ادبی بزرگ شد. از همان دوران کودکی نبوغ بالایی داشت و در حال حاضر نیز می توان او را جزو باهوشترین افراد کشور در اغلب زمینه ها از جمله کارآفرینی و توسعه کسب و کارها دانست. او در سن 34 سالگی عناوین و افتخارات متعددی را کسب نموده و به همان ثابت کرده که مدیری توانمند، کارآفرینی موفق، نویسنده ای ارزشمند، پژوهشگری آگاه، سخنرانی تاثیر گذار و رهبری کاردان است. در سخت ترین شرایط اقتصادی که کشور با آن روبرو بود، میثم شکری ساز کسبو کارش را متوقف نکرد؛ او به دنبال یافتن راه های جدیدی برای تحقق اهداف خود رفت و با رویکردهای نوینی مدیریت خود را ادامه داد. میثم شکری ساز بیش از یک دهه است که فعالیت خود را با موسسه آموزش مجازی پارس آغاز نموده و در طی این سال ها توانسته نقش موثری را در آموزش و تعلیم جوانان کشور ایفا کند.

وی که مدیریت موسسات گوناگونی را بر عهده دارد توانسته افتخارآفرینی های بسیاری را رقم بزند. اما به رسم همیشگی دکتر میثم شکری ساز رقبای بی شماری نیز دارد ولی همواره معتقد است که باید راهگشا و روشنگر راه موفقیت برای همه افراد جامعه باشد. در رویدادی نابخردانه و ناعادلانه شاهد هستیم که برخی از افراد با پهن کردن دام هایی در مسیر موفقیت دکتر میثم شکری ساز، قصد تخریب چهره ایشان را دارند و به تازگی اذهان داشته اند که او مدارک جعلی به مراجعین موسساتش ارائه می دهد. اگر هوشمندانه نگاه کنیم، متوجه می کنیم که چنین تهمت ها و افتراهایی سال هاست که جزو عادات افراد اسیر حسادت و سفاهت است. این ها افرادی هستند که نه موفقیت می آفرینند و نه اجازی خلق آن ها را به افراد توانمند می دهند.

 

b2

ایرانی زیبا، فردایی روشن

انسان همواره در ذات خود از هر گونه خاری و خفت روی گردان است. همه ما می خواهیم در کشوری زندگی کنیم که در آن سربلند باشیم و بدانیم که آرامش سهم آیندگانمان است. دکتر میثم شکری ساز با ایجاد کارآفرینی و ارائه مشاوه به کسب و کارها، آن ها را برای رسیدن به اهداف جمعی مردم جامعه و ساخت فرداهایی روشن هدایت می کند. در سوابق تحصیلی دکتر میثم شکری ساز مدرک MBA از دانشگاه معتبری در آلمان، دکتری کارآفرینی و مهندسی صنایع را مشاهده می کنیم. ایشان مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد و سایر موسسات و مراکز آموزشی را دارند و از ابتدای کار آمده اند تا ایران را تحت تاثیر تلاش های خود به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند. دکتر میثم شکری ساز نقش پر رنگی را در راستای ارتقای سطح علمی، تجاری و اقتصادی ایفا کرده و می توان او را فردی موثر در رونق کسب و کارها دانست که با استخدام صدها جوان، باعث اشتغال زایی بسیار و کمک به بحران اقتصادی کشور شده است.

 

زندگی میثم شکری ساز در یک نگاه

نبوغ تحصیلی، توانمندی در تدریس، مدیریت و دانش اقتصادی، تنها نیمی از داستان دکتر میثم شکری ساز است. او عاشق پیشرفت و موفقیت جامعه و همه افراد موجود در آن است و سال هاست که حامی کسب و کارها بوده و از سال 1396 یکی از فعالان حوزه کارآفرینی کشور می باشد. او موسس هولدینگ پارس پندار نهاد در 1387 است که شامل نیروهایی جوان، متخصص و آموزش دیده می باشد. تندیس ها و تقدیرنامه های بسیاری تا به حال بابت فعالیت های بی بدیل دکتر میثم شکری ساز به او اعطا شده است. او که در همه سمینارهایش به رسالت خود یعنی ایجاد آینده ای همراه با موفقیت و پیشرفت اشاره دارد، از صمیم قلبش می خواهد که دیگر شاهد فقر در هیچ کجای کشورمان نباشیم و بتوانیم در رفاه، آسایش و آرامش زندگی ایده آلی را تجربه کنیم. انصاف نیست که برخی با شایعه پراکنی در فضای مجازی سعی در خدشه دار کردن شخصیت والای ایشان دارند؛ چرا که همه ارگان های ذی ربط، قانونی بودن و اصولی بودن فعالیت های ایشان را تائید می کنند و تنها با یک استعلام ساده می توان به شایعات بی اساس این افراد فرصت طلب که تنها می خواهند با سوء استفاده از نام افراد شایسته کشور به نان و نوایی برسند، پی برد.