کد خبر: 441905 10 ایرنا منبع:

خداداد ابراهیمی مدیر مسئول روزنامه مهران و از روزنامه نگاران پیشکسوت استان ایلام روز سه شنبه در یادداشتی با عنوان در برابر بیرانوند تعظیم کن آقای جوان! به حضور علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی در برنامه خندوانه پرداخته است.

به گزارش پارس نیوز،

در این یادداشت آمده است: تلویزیون از این حیث که ماهیت یک سویه و تعامل رسانه ای یک طرفه دارد و خود می بُرد و خود می دوزد و آن را بر قامت اندیشه مخاطب می پوشاند، را نمی پسندم مگر گاه گاهی خانواده را همراهی کنم و برنامه ای خاص مشاهده کنم.
مثل خندوانه که دیشب دیدم و نخندیدم بلکه مباهات ورزیدم نه به خندوانه بلکه به مهمانش که یک لرستانی اصیل و پاکنژاد بود.
فارغ از رنگ سرخ و آبی به دروازه بان سرخابی تیم ملی وطنم، فوتبالیست ساده و بی پیرایه هم تبارم در خطه زاگرس افتخار می کنم و معتقدم رامبد جوان می بایست در برابر سادگی و آینه داریش تعظیم می کرد و نکرد.
در برابر او که ساده و صمیمی و با تبسمی معنادار در این برنامه گفت؛ رُفتگری و کارواشی و چوپانی را سخت تجربه کرده است و با این گفته اش دل صاحبان این مشاغل را شاد کرد و امیدوار به این معنی که فرو دست ها از هر دست که باشند شاید روزی روزگاری پله های ترقی و پیشرفت را طی کنند.
رامبد جوان باید در برابر مهمان ویژه خندوانه تعظیم می کرد و نکرد چرا که او هم در مسابقات مقدماتی جام جهانی و هم در مسابقات لیگ برتر خوش درخشیده و تیمش را به قهرمانی رسانده بود.
رامبد جوان باید در برابر این لَک با غیرت تعظیم می کرد و نکرد در برابر او که ساده و صمیمی واژه ها را ادا می کرد و ساده و بی ریا از گذشته اش گفت و صادقانه گفت و دیالوگ هایش در دل می نشست و کارگردان کار کُشته خندوانه تسلیم صفای سادگی اش شد و کم آورد.
در این برنامه رامبد جوان دروازه بان بلند قامت فوتبال وطن را مجبور کرد که آواز بخواند و او ساده و ایلیاتی یک دهن آواز خواند.
دروازه بان پرافتخار تیم ملی از گله گوسفندانش گفت، از فرهنگ بومی، از ایمانی که روح و جانش را صیقل داده بود از ناملایمات زندگی اش از عرق ریزی و استرس های مداومش در بازی های بزرگ و دفاع جانانه از دروازه تیم ملی برای همه اینها، طناز خندوانه باید در برابرش تعظیم می کرد و نکرد.
علیرضا بیرانوند با سادگی اش با صفای درونش به خندوانه اعتبار بخشید و مردم را به وجد آورد و سادگی و صفای درونش قهقهه های تصنعی رامبد جوان را به زانو در آورد و به تنهایی مرکز ثقل این برنامه شد.
9102

فوتبال تیم لیگ
 • مهران

  بله... رامبد باید می کرد و نکرد...

  پاسخ
 • حامد

  واقعا چه متن قشنگی نوشتی شما هم احساس منو داشتی .

  پاسخ
 • محمود

  برادر انسان باایمان نباید درمقابل همنوع تعظیم کند تعظیم فقط وفقط در مقابل خداست

  پاسخ
 • حمید

  برو خدا روزیت را جای دیگه حواله کنه .رامبد و پر۳ پولیسی ها همه از یک قماشند.

  پاسخ
 • آبي دل

  من استقلاليم درود بر شرف وپاكي آقاي بيرانوند

  پاسخ
 • ناشناس

  چه ربطی داره رامبد تعظیم کنه .همین که دعوتش کرده کلی احترام گذاشته .یک طرفه به قاضی نرو .برادر من.

  پاسخ
 • ناشناس

  رامبد جوان....ههه...رامبد جوان فقط و فقط میخواد ب زور و به هرطریق ممکن!مردم را سرگرم چهره خودش کنه...واقعا برخی شخصیت ها نباید به این راحتی بذارند ک رامبد هر حرفی به زبون بیاره و هر کاری دلش یخواد توی برنامه خندوانه انجام بده..

  پاسخ
 • امیر

  این همه تعصب کورکورانه و نژاد پرستانه را کنار بگذار وبه اخلاق مداری بسنده کن بیرانوند چه کسی بوده و حالا در کدام نقطه قرار دارد بر کسی پوشیده نیست ما منتطریم از خلق و خوی ایشان در دوران زندگی شخصی و فوتبالی بیشتر بدانیم لطفا در این خصوص هرچه دارید بیان کنید تا بهتر او را بشناسیم و بر گفتهایتان صحه بگذاریم.

  پاسخ
  • ناشناس

   دل پری داری ها

 • علی

  نژاد پرستی تا این حد ؟ چون یک لر یا لک هست بقیه در برابر او باید تعظیم کنند . مگر این شخص کیست و چه گلی به سر بشریت زده و چه خدمتی به جهانیان عرضه داشته که لایق این مقام شده که باید در برابرش تعظیم کنند؟
  گلایه من هم از رامبد اینست که این کشور اینهمه انسان خادم ، فرهیخته و با ارزش در خود دارد چرا از آنها دعوت نکردی؟؟؟

  پاسخ

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها