کد خبر: 37681 0

باشگاه سپاهان به دلیل اخراج فرشید طالبی و همچنین صحیح دانستن گل آفساید تیم استقلال از داور دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال شکایت خواهد کرد.

به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل نحوه قضاوت تیم داوری دیدار تیمهای فوتبال استقلال و سپاهان و بویژه اخراج فرشید طالبی، از سعید مظفری زاده به کمیته داوران و همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد.

رسول خوروش ضمن تایید این خبرگفت: سعید مظفری زاده در هر دو کارتی که به فرشید طالبی داد مرتکب اشتباه شد، در اخطار اولی که طالبی گرفت، فرهاد مجیدی بر روی این بازیکن مرتکب خطا شد و باعث شد که دست این بازیکن با توپ برخورد کند و در اخطار دوم نیز همه دیدند که هیچ برخوردی بین ایمان موسوی و فرشید طالبی صورت نگرفت ضمن اینکه فیلم بازی کاملا نشان می دهد که گل استقلالی ها آفساید بوده است.

وی افزود: با توجه به تصمیمات تاثیر گذار تیم داوری و بویژه داور بازی، قصد داریم از سعید مظفری زاده به کمیته انضباطی و همچنین کمیته داوران شکایت کنیم.

استقلال استقلال و سپاهان اصفهان بازی باشگاه سپاهان دیدار تیم های فوتبال فرهاد مجیدی کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کمیته داوران

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
سایر رسانه ها