کد خبر: 37681 0

باشگاه سپاهان به دلیل اخراج فرشید طالبی و همچنین صحیح دانستن گل آفساید تیم استقلال از داور دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال شکایت خواهد کرد.

به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل نحوه قضاوت تیم داوری دیدار تیمهای فوتبال استقلال و سپاهان و بویژه اخراج فرشید طالبی، از سعید مظفری زاده به کمیته داوران و همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد.

رسول خوروش ضمن تایید این خبرگفت: سعید مظفری زاده در هر دو کارتی که به فرشید طالبی داد مرتکب اشتباه شد، در اخطار اولی که طالبی گرفت، فرهاد مجیدی بر روی این بازیکن مرتکب خطا شد و باعث شد که دست این بازیکن با توپ برخورد کند و در اخطار دوم نیز همه دیدند که هیچ برخوردی بین ایمان موسوی و فرشید طالبی صورت نگرفت ضمن اینکه فیلم بازی کاملا نشان می دهد که گل استقلالی ها آفساید بوده است.

وی افزود: با توجه به تصمیمات تاثیر گذار تیم داوری و بویژه داور بازی، قصد داریم از سعید مظفری زاده به کمیته انضباطی و همچنین کمیته داوران شکایت کنیم.

استقلال استقلال و سپاهان اصفهان بازی باشگاه سپاهان دیدار تیم های فوتبال فرهاد مجیدی کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کمیته داوران

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
پربحث ترین
سایر رسانه ها