• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35921

  کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازورزش سه وسایت رسمی فدراسیون؛ دیدار دو تیم استقلال و سپاهان از سری رقابتهای جام حذفی در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی صورت گرفت. برهمین اساس باشگاه استقلال به دلیل پرتاب ترقه، اهانت و فحاشی تماشاگران به پرداخت ۸۰ میلیون ریال و به دلیل تاخیر دو دقیقه ای در ورد به زمین مسابقه به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  همچنین کمیته انضباطی باشگاه سپاهان را به دلیل تاخیر ۴ دقیقه ای در ورود به زمین به تذکر کتبی و پرداخت ۱۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. این کمیته از خویشتن داری محمدرضا خلعتبری-بازیکن سپاهان در مقابل فحاشی تماشاگران استقلال از وی تقدیر و تشکر کرد.

  محرمیت مربی تراکتورسازی تبریز و جریمه نقدی برای داماش

  دیدار دو تیم داماش گیلان و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای لیگ برتر در رشت برگزار شد که از سوی وتیو کاروالیو فرنادو-مربی تیم تراکتورسازی تخلفاتی صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی شد. بر همین اساس وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم های تراکتورسازی تبریز و داماش گیلان به دلیل تخلفات تماشاگرانشان هر کدام به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

  استقلال استقلال و سپاهان باشگاه استقلال باشگاه سپاهان تراکتورسازی تبریز جام حذفی داماش گیلان زمین کمیته انضباطی لیگ برتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها