• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35711

  عضو لرستانی تیم ملی دوومیدانی معلولان که در ورزشگاه تختی خرم‎آباد تمرین می‎کند، توانست رکوردهایش را در پرتاب نیزه و وزنه ارتقا دهد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محسن کاییدی در این خصوص به گفت: در تمرین دیروز حدود ۵ متر رکورد پرتاب نیزه را جابه‎ جا کردم. باید بگویم رکورد این پرتاب هم دست خودم بوده است.

  کاییدی ادامه داد: همچنین در پرتاب وزنه، حدود ۶۰ سانتی‎ متر رکورد جهان را در تمرین‎ ها ارتقا داده‎ ام. در پرتاب وزنه جابه‎ جا کردن رکورد خیلی سخت است ولی با این‎ حال توانستم رکورد خودم را بشکنم.

  دارنده ۲ نشان طلا و نقره پارالمپیک لندن تأکید کرد: تیرماه به مسابقات جهانی که در فرانسه برگزار می‎ شود، اعزام می‎ شویم و تا آن‎ زمان بدنم آماده‎ تر می‎ شود و می‎ توانم این رکوردها را ارتقا دهم.

  کاییدی خاطرنشان کرد: در پارالمپیک و در پرتاب وزنه دوم شدم و عزمم را جزم کرده‎ ام که بتوانم طلای این پرتاب را در مسابقات جهانی کسب کنم.

  وی با بیان این‎ که هم اکنون مربی‎ ام، مصطفی بهرامی است، یادآور شد: ایشان با فدراسیون قراردادی ندارد و چون از بچگی مربی‎ ام بوده الان هم زحمت می‎ کشد و روزهای زوج من را تمرین می‎ دهد.

  این ورزشکار لرستانی در پایان گفت: برای کسب مدال و درخشش در مسابقات خیلی زحمت می‎ کشیم؛ وقتی در تمرین دیروز رکورد پرتاب نیزه را شکستم، ماهیچه‎ ی پایم آسیب دید و دیشب از شدت درد نتوانستم بخوابم.

  تیم ملی جهان دوومیدانی فرانسه لندن معلولان تمرین پارالمپیک lrm پرتاب

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها