کد خبر: 34112 0

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه مصدومیت دیرینه و قدیمی بد موقعی سراغم آمد.

به گزارش پارس مهرداد پولادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تساوی مقابل کویت، اظهار داشت: می توانستیم در این دیدار پیروز شویم. همه شرایط بازی را دیدند و از اتفاقات آن باخبر بودند اما با این تساوی و برد اول در مقابل لبنان به نظرم مشکلی برای صعود نداریم.

وی افزود: با توجه به نتیجه کره جنوبی و ازبکستان قطعا راه ما برای رفتن به جام جهانی سخت شد اما تیم ملی خودش می تواند تکلیف خودش را روشن کند. ما ۳ فینال برای رسیدن به جام جهانی داریم که به نظرم اگر قطر را ببریم، آسوده تر می توانیم به حریف های بعدی خود نگاه کنیم.

پولادی ادامه داد: آخرین بازی ما در کره برگزار می شود و ما اگر قطر و لبنان را پشت سر بگذاریم با خیال راحت می توانیم به دیدار حریف دیرینه خود برویم. تیم ملی حمایت، حمایت و حمایت می خواهد که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص مصدومیت خودش گفت: متاسفانه مصدومیت دیرینه و قدیمی من بد موقعی سراغم آمد و فکر می کنم بیش از ۱۰ روز باید کارهای اختصاصی را انجام دهم و بازی مقابل داماش را هم از دست داده ام. قطعا بازیکنان دیگری هستند که بتوانند به پرسپولیس کمک کنند تا به فینال و قهرمانی برسد.

وی افزود: من خدا را شکر می کنم که سال ۹۲ را با برد شروع کردیم. بازیکنان، کادر فنی و همه مخصوصا هواداران خونگرم مان از پرسپولیس قهرمانی می خواهند و ان شاءالله همه با هم می جنگیم تا خاطرات لیگ برتر را جبران کنیم و ان شاءالله خدا به ما قدرت و عزت بدهد تا با پیروزی مقابل داماش به فینال برویم و قهرمان بشویم. کار سخت است اما پرسپولیس پتانسیل موفقیت را دارد که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی در پایان یادآور شد: خیلی خوشحالم که علی کریمی نیز به ترکیب پرسپولیس برگشت و قطعا با وجود علی آقا که قوت قلبی برای همه بازیکنان و هواداران است، بتوانیم به خواسته خود برسیم. هواداران من را ببخشند. قسمت من این طور بود که نتوانم مقابل داماش بازی کنم و شاید خواست خدا این است که پرسپولیس بدون من به فینال برود. برای تک تک بازیکنان و کادر فنی آرزوی پیروزی دارم.

بازی پرسپولیس تیم ملی علی کریمی فوتبال پرسپولیس قطر کره جنوبی کویت لبنان لیگ برتر

ارسال نظر

آخرین اخبار
پربحث ترین ها
پربحث ترین
سایر رسانه ها