• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60808

  یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر این که از افراد مورد وثوق و خوشنام در کابینه استفاده خواهد شد گفت: خوشنامی یک شبه به دست نیامده است و هر اندازه که مسئولان از افراد خوشنام باشند مردم پشتیبان آنان خواهند بود.

  به گزارش پارس ، بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر این که دولت یازدهم از مدیران توانمند، خوش سابقه و پر انرژی استفاده خواهد کرد اظهار کرد: استنباط من این است که آقای روحانی، رئیس جمهور منتخب در طول خدمت خود در نظام از نیروهای پرسابقه و مدیران پرانرژی و پرنشاط که پتانسیل های قوی دارند قطعا استفاده خواهند کرد.

  این عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با تاکید بر این که خوشنامی یک شبه به دست نیامده است گفت: طبیعتا در طول دوران کوران کار این خوشنامی به دست آمده واعتماد مردم به خدمتگزاران کشور جلب شده است.

  وی خاطر نشان کرد: فکر می کنم هر اندازه افراد خوشنام تر و مورد وثوق و اعتماد تر باشند طبیعتا در امور اجرایی نیز بسیار موفق تر خواهند بود.

  نعمتی تاکید کرد: این خوشنامی و مورد اعتماد بودن باعث خواهد شد که مردم نیز پشتوانه ی این مدیران قرار بگیرند و طبعا اثرات این اعتماد متقابل را در جامعه و پیشرفت کشور شاهد خواهیم بود.

  اصولگرایان انرژی جامعه دانشجویان ایران دولت رئیس جمهور افراد مدیران نعمتی خوشنام

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها