• لینک کوتاه
 • منبع: ايسنا کد خبر: 451214

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، شهادت تعدادی از هموطنان مظلوم ایران در عملیات تروریستی حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی را در عزم راسخ ملت ایران موثر ندانست.

  به گزارش پارس نیوز،

  حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادیخواه  با اشاره به حملات تروریستی ناکام منافقان در مجلس و حرم امام خمینی(ره)، گفت: تروریست‌های وابسته که به طور نهان و آشکار تحت حمایت آمریکای جنایتکار قرار دارند، نمی‌توانند با چنین اعمال ننگینی در عزم راسخ ملت ایران برای پیشرفت کشور و اعتلای ایران اسلامی و مبارزه با تروریسم تکفیری- صهیونیستی خللی وارد کنند.

  نماینده مردم ملایر در مجلس تصریح کرد: بدیهی است نظام جمهوری اسلامی ایران حق دفاع از خود در برابر این جنایتکاران را محفوظ می‌دارد و از دولت انتظار داریم با جدیّت تمام پیگیر این موضوع باشد.

  آزادی‌خواه، با تبریک و تسلیت شهادت جمعی از هموطنانمان به رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده‌های داغدار این عزیزان، از خداوند متعال برای شهدای این حادثه علو درجات و برای خانواده‌های بزرگوار آنها صبر و اجر وافر مسألت کرد.

  نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حوادث شوم و کور تروریستی اخیر در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی، نشانه قاطع ضعف دشمنان این ملت و ناتوانی آنان در رویارویی با نظام اسلامی است.

  محمد کاظمی افزود: بی‌شک تنها نتیجه این اتفاق، انسجام بیش از پیش ملت بزرگ ایران و همدلی و وفاق عمیق آحاد مردم است.

   

  ملت ایران تروریست ها احد آزادی خواه
  • Qasem Mafi
   پاسخ

   سلام هموطن عزیز
   اسرائیل و امریکا تروریست های اصلی ملت ها هستند. دولت های اسرائیل و امریکا درطول حکومت ننگین خودعملا اثبات کرده اند که به خداوند تبارک و تعالی و روزقیامت اعتقاد ندارند. نه تنها به این دو مبحث بسیار مهم اعتقاد ندارند بلکه آنها دشمن اصلی معتقدان و مومنان به خداوند بزرگ و روز قیامت هستند. به همین خاطراست که این دولتهای پلید و مفسدفی الارض ، که خداوند بزرگ را نمی شناسند و به روزقیامت باورندارند ، از خلاء قانون حافظ امنیت جهانی(قانون مبتنی برقرآن مجید، و احکام مقدس نبوی) سوء استفاده کرده و با دسیسه ،مومنان، مسلمانان و انسانهای آزاده را ترور می کنند، کتاب آسمانی قران را می سوزانند، و اموال ملتهای مظلوم را چپاول می کنندو ناوگانهای جنگی خودرا به قصد فسادوترور بیشتر دردنیا استقرارمی بخشندو با تهیه ، تولید، توزیع ، خرید و فروش و استفاده از تسلیحات مخرب دنیارا روزبه روز ناامن ترمی کنند. آیا این همه جنایت و کشتار کافی نیست تا دولتها و ملتهای آزاده دنیا آنها را به پای میزمحاکمه بکشانند؟ اگر دولتهای متدین و آزاده ، دارای دیپلماسی مقتدر بین المللی باشند و قوانین جهانی ضد ترور و چپاول اموال ملتها به درستی تدوین ، پایش و اجرا گردند، حتما این دولتهای مفسدفی الارض اسرائیل، امریکا، و عربستان را که دستهای کثیفشان به خون ملتهای بیگناه آلوده است را محکوم و مرتکبان اصلی جنایات ( اعم ازنتانیاهو، اوباما، ترامپ، وملک سلمان)را اعدام می کنند.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها